Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén melyik lesz divatosabb?...

Idén melyik lesz divatosabb? a magasabb sarkú bokacsizma, vagy a hosszú szárú szinte lapstalpú?

Figyelt kérdés
még azt szeretném tudni hogy melyik kiknek áll jól, milyen szinek lesznek jók, és hogy kinek mi tetszik és mi a véleményetek.
2009. szept. 27. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
most, a majdnem lapos baromi hosszú szárú csizma lesz a divatosabb, de ez még nem jelenti azt, hogy csak olyat fogok hordani XD
2009. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
szerintem mind a kettő divatos (ebből a kettőből láttam a legtöbbet a cipőboltokban:D), nekem magassarkú bokacsizmám van (szürke) és imádom, csak azért várom a hideget, h hordhassam!:D amúgy színben a bokacsizma menő lesz még pirosban, feketében, esetleg lilában, a lapos hosszúszárúból meg a csokibarna vagy olyan kicsit vörösesbarna árnyalatú, és kicsit olyan lovaglócsizma kinézetű. sztem mind a kettőt hordhatja bármilyen testalkatú, csak pl a teltek a bokacsizmát értelemszerűen ne feszes csőnacival hordják, hanem egyenes szabású gatyóval;) 17/L
2009. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
remélem a lapos:D de ha nem, akkoris azt veszek..:D
2009. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a magasabb sarkú...

Az alacsonyabbakon a rövidebb szárú vagy magassarkú áll jobban, a magasabbaknak szerintem a hosszabb...

ja és a ducibbaknak lapos talpút ajánlanék

2009. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érdekelne, hogy a ducibbak miért laposat hordjanak? Kíváncsi vagyok miért írtad.


Amúgy most mindegyik fazon divatos, inkább öltözetfüggű, hogy melyik csizmát "kell" felvenni.

Szűk csőgatyához bővebb szárú bokacsizma vagy hosszúszárú való, lezserebb nacihoz bokacsizma....

A sarokmagasság meg azon múlik, hogy ki mennyire bírja amagassarkakat.

2009. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!