Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sztreccs ruha/leggings magamut...

Sztreccs ruha/leggings magamutogatás, vagy kényelem miatt inkább?

Figyelt kérdés

Lányok, nők, aki testhezálló sztreccs rucit, pláne csak leggingst hord szoknya vagy más ruha nélkül a hétköznapokban, az csak a kényelem miatt teszi, vagy inkább mutogatni akarja az alakját? Mennyire zavaró, ha megbámulják benne az alakotokat, feneketeket?


Kort, nemet és azt is írjatok, hogy ti hordtok-e ilyet és a saját viszonyulásotokat írjátok, vagy csak mások öltözködéséről alkottok véleményt!



máj. 28. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

van aki a kényelem miatt hordja. van aki a csinosság miatt, magyarul, mutogatja magát.

de hiába van aki csak a kényelem miatt hordja, vagy mert tetszik neki, attól még ugyanugy mutogatás kivüről nézve. és aki még crop topot is vesz fel hozzá, az a mutogatás csúcspontja. plusz, dekoltázs...push up.. ezekről inkább már nem is beszélek.

érdekes, a fiuk meg vannak a mutogatás nélkül is.. :) mi valami késztetést érzünk hogy az utcán mutogassuk mindenünket, vagy nem tudom. ha nem a segg, akkor a has mell vagy a hát, tapadós feszülős cuccok, magassarkú smink minden.

aztán meg jön a kérdés, miért kell prostinak nézni engem..? hát ha ilyen mutogatósan öltözöl, akkor ne is csodálkozz.

máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Én röplabdázni veszem csak fel pólóval hordom.
máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Talán a fiúkank kordában kellene tartani a csepp fa.szukat,és nem a lányok ruhájával törődni.Még mindig nem ti vagytok a világ közepe.
máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Magamutogatás miatt, kényelmes ruha ugyanis többfajta is van, mégis valahogy ennél kötnek ki.
máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

3

talán a lányok meg megkellene tanuljanak normálisan felöltözni az utcára! mint ahogy a fiuk is fel tudnak érdekes módon öltözni ugy ahogy kell. hány fiut látsz hasat villantani? vagy mellet, segget, stb. a lányok lassan már bugyiban és melltartóban fognak járni.

máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Egy női hasban nincs semmi.Elég sok fiut látok félcsupaszon,mégsem érdekel.A mostani divat elég visdzafogott.Ezelőtt huszonöt évvel meghaltál volna.Komolyan neked valami agybajod van,hogy ennyire félsz a lányok hasától.Vagy rávernéd,de nem engedi senki.
máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Kizárólag a kényelem miatt veszem fel, mert járok futni és kerékpározni, azt meg csak leggingsben lehet kényelmesen csinálni.
máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Azt értem, hogy sportoláshoz miért vesz fel valaki ilyen ruhát. A kérdés arra vonatkozik, amikor valaki a hétköznapokban öltözik így, moziba, shoppingoláshoz, plázázáshoz öltözik így.
máj. 29. 08:47
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Időnként bőrhatású leggingset veszek fel, de elég ritkán. Kényelmes és őszi időjárás esetén nem fáznak a lábaim. 7-es válaszoló voltam.
máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
mutogatás, jobban kiemeli a hátsót. az én barátnőm életében eleszőr vett fel ilyet kb, és egyből ment is az olyan fotó instára amin bedől benne és kirakja a seggét
máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!