Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha nike pro-t...

Miért baj ha nike pro-t hordok az utcán?

Figyelt kérdés
Nekem ez kényelmes, de kezdenek zavarni a tekintetek, de a farmerben pedig megsülök. Nektek mi a véleményetek a ruháról?

máj. 20. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kell mással foglalkozni, abban legyél amiben akarsz,szeretsz, valamennyire jól is néz ki,jól áll!
máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mert kényelmes.
máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna baj? Én is szoktam, van ilyen biciklis gatyám, ilyen időben nagyon szeretem. Ne foglalkozz senkivel, hordjad ha kényelmes, én is így teszem. A tekintetek meg, hát... mindenki oda néz ahová szeretne
máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Bajnak nem baj. Nyilván bámulnak, mert egy ilyen gatya teljesen rácuppan a testre, és tevepatától kezdve fenékvájatig mindent megmutat. Ha egy jó nő veszi fel akkor azért bámulják, ha egy rossz alakú akkor meg azért. Ha zavar akkor hordj lenge nadrágokat, nem csak a farmer meg ez létezik.

Nekem az a véleményem, hogy én nem venném fel. Ugyanis engem is zavar ha megnéznek, ezért nem szeretem ilyen szinten mutogatni a fenekem meg a pinám. Másokon amúgy nem zavar. De most őszintén ha valakin ilyen tapadós ruha van akkor még én is megnézem hetero nőként (diszkréten), úgyhogy azért nem kell hozzá nagy emberismeret hogy tudd, ebben bizony mindenki csekkolja az alfeledet.

máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

4#

Okoskodsz egy sort hogy ez,meg az

De ha nem teccik

akkor méér nézed meg???

Sose értettem ez a "megnézik" fóbiát!Mindig ezt hozzák fel valami nymós indokként,hogydeakkor megnézik!!

Hadd nézzék.Azért van az emlősök többségének a fején két szem,hogy rajta keresztül nézzenek!!

Mész az utcán és megnéznek.

Oszt akkor mi lesz?Összeül a hágai bírós vagy az ENSz?

máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös bizonyos felfogások szerint manapság már nézni sem szabad, mert önmagában zaklatásnak számít. Tán még Strasbourg-ig is elmennének vele. :DD
máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy miért kell egymást lepontozni? Csak mindenki kultúráltan...
máj. 21. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van hogyha valakin egy szűk ruha van ami kihangsúlyozza az alakot akkor az több tekintetét vonz. Több okból

1. Vonzónak találják

2. Kitűnő a környezetből. Ha valami kitűnik akkor akaratlanul odaneznek az emberek márcsak kivancsisagbol is. Legyen az szűk ruha, rikító haj stb...

Nem hiszem higy bárki azt gondolja hogy baj lenne. Bár fogalmam sincs hogy áll. Ha zavar hogy neznek akkor ne hordj ilyet.

máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!