Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért erőlteti...

Szerintetek miért erőlteti Anyu a csinos ruhákat? 17/L

Figyelt kérdés

Sokszor beszélgetünk erről, és elvárja, hogy például hetente legalább egyszer blúzban legyek.

Mostanában kaptam tőle egy magassarkú csizmát is, hogy "szokjam az ilyet". Azt ma fel is vettem, mert jó meleg és tényleg nagyon szép, meg szeretném, ha a kedvére tehetnék, de tényleg hozzá kell még szoknom, mert bizonytalan vagyok benne. De szinte egész nap ülök, így nem baj.


Miért akarja Anyu, hogy csinos legyek szerintetek?



jan. 10. 07:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%

Mert ő is látja, hogy a mai “lány” ruhák nem nőiesek, főleg ezek a bő szárú férfi nadrágok, sok esetben nehéz az egyén nemét is megállapítani.

Ettől szeretne megóvni.

Jól teszi.

jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nem baj ha anyukád ezt erőlteti. azt akarja hogy csini legyél és nőies. én hálás lennék neki a helyedbe ezért. egy lányhoz amúgy szerintem a szoknya-blúz összeállitás illik. meglásd idővel megszokod majd a nőies ruhadarabokat és büszkén fogod viselni őket. csak egy kis idő kérdése türelem...
jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szoknya-blúz? :S

Nem sok az egyszerre hétköznapra?

jan. 17. 13:02
 24/24 anonim ***** válasza:
8%
egyáltalán nem sok szerintem. miért lenne az? szerintem egy lányt a nőies öltözködés irányába kell terelni.
jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!