Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért erőlteti...

Szerintetek miért erőlteti Anyu a csinos ruhákat? 17/L

Figyelt kérdés

Sokszor beszélgetünk erről, és elvárja, hogy például hetente legalább egyszer blúzban legyek.

Mostanában kaptam tőle egy magassarkú csizmát is, hogy "szokjam az ilyet". Azt ma fel is vettem, mert jó meleg és tényleg nagyon szép, meg szeretném, ha a kedvére tehetnék, de tényleg hozzá kell még szoknom, mert bizonytalan vagyok benne. De szinte egész nap ülök, így nem baj.


Miért akarja Anyu, hogy csinos legyek szerintetek?



jan. 10. 07:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert rád akarja erőltetni a saját nézeteit. Azt hiszi, így találsz majd jó pasit, meg jó munkát.
jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 L.. István ***** válasza:
97%
Egy csinos lánynak kb. 25% erőfeszítésébe kerül elérnie valamit, mint mondjuk egy hát...nem csinosnak. Sajna ez van. De te amúgy nem szeretsz az lenni?
jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Még nem nyilatkoznék róla, hogy szeretem-e. Nem rég kezdtem el követni Anyu elvárásait ilyen téren.
jan. 10. 08:18
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem azt szeretné, hogy a legtöbbet hozd ki magadból, ennyi. Nagyon sokat dobnak a külsőn a nőies ruhadarabok. Viszont még fiatal vagy, tök normális, hogy nem érzed magad kényelmesen a kicsit felnőttesebb, nőcisebb cuccokban. Én pl nagyon sokáig fiús voltam, aztán pedig egy rocker lány, fekete volt az egész gardrób, majd mintha fejbevágtak volna, egyszercsak kész hölgy. De ehhez idő kellett és az, hogy én a magam tempójában, szépen fokozatosan, akaratomhoz mérten haladjak új irányba.

Én megköszönném neki, hogy tanácsokat ad és segíteni próbál, de megpróbálhatod vele megértetni, hogy még kényelmetlenül érzed magad egyes darabokban. Esetleg megbeszélhetitek hogy oké újítsunk, de választotok olyan ruhát/cipőt, ami mindkettőtöknek tetszik és kompromisszumképes.

jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

3



"Nem rég kezdtem el követni Anyu elvárásait ilyen téren"


Megfelelési kényszer, igazodás az elvárásokhoz. Hát annyit már most elmondhatok, hogy hiába leszel csinosabb, téged se az eszedért fognak szeretni, hanem a........

jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az jó, ha figyel rád és segít megtanulni viselni a nőiesebb darabokat. Én pl. örültem volna, ha valaki segít sminkelni, hogy mi állhat jól nekem. Amikor én voltam tini még nem volt net, legalábbis nem ilyen formában.

Ha erőlteti, az nem jó. De nekem úgy jött le, hogy te sem bánod, például, hogy tanulgatsz magassarkúban járni.

Lehet, hogy anyukád is úgy van, mint én, hogy neki senki sem segített és hiányzott neki. Ezért akar segíteni most neked.

jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#5: Engem legalább valamiért szeretni fognak, de ha te így kötekedsz mindenkivel, akkor téged nem biztos.


#6: Nem, én sem bánom. Csak néha kicsit nyűg, de amúgy szerintem sincs benne semmi rossz. Viszont Anyu, ha péntekig nem voltam blúzban, akkor pénteken mindig mondja, hogy ugye ma akkor blúzt veszek... szóval ragaszkodik hozzá.

jan. 10. 10:22
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

7


Épp az a lényeg, hogy nem mindenkivel kötekedek, mondjuk veled sem, csak leírtam a véleményemet, arról nem is beszélve, hogy engem legalább nem lehet befolyásolni, és megfelelési kényszerem sincs.



"Engem legalább valamiért szeretni fognak"


Hát igen, csak kérdés az, hogy majd megelégszel e azzal, hogy valaki csak a testedet szereti, nem téged, mint embert.

jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha én meglátok egy 17 éves lányt blúzban, azt gondolom róla hogy régimódi, maradi, karót nyelt. Nem túl jó benyomás.
jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
9: ezerféle blúz létezik, nemcsak nagyon komoly, idősebb nőknek való.
jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!