Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal megyek majd férjhez...

Tavasszal megyek majd férjhez de már most elkezdtem nézegetni a ruhákat/fátylakat a neten. Egyenlőre csak ötletet keresek hogy merre induljak el. Találtam kettőt ami tetszik. Melyiknél jobb az összhatás? Melyik divatosabb manapság?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. nov. 24. 08:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10: Nem tiltja törvény de nem akarom felpróbálni a fél szalont. Az ilyen ruhák nekem nem tetszenek mint amilyet linkeltél.
2023. nov. 26. 21:48
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Csak úgy vaktában nem akarok bemenni és mindent felpróbálni."



"Miért nem?"


"de nem akarom felpróbálni a fél szalont"


Nem azt kértem, hogy ismételd el, amit már egyszer leírtál.

Miért nem akarod felpróbálni a fél szalont? Nincs rá időd? Cikinek érzed? Miből gondolod, hogy ha itt neten kinézel egy ruhát, az majd ott is megtalálható lesz olyan stílusban? És mi van, ha nem lesz ott olyan?

Miből tartana csak bemenni, nem felpróbálni semmit, csak nézelődni, tájékozódni a lehetőségekről?

2023. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom felpróbálni a fél szalont mert nem. Pont. Ennyi. Miért is gondoltam hogy pont itt fogok segítséget kapni.... Ha nem tudsz vagy akarsz segíteni akkor lépd át a kérdésem.
2023. nov. 27. 15:46
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem csak egy szalonból fogok választani. Linkeltem két ruhát amik nekem tetszenek összességében. Kiinduló pontnak ez már jó. Nem konkrétan ezeket a ruhákat keresem de nem fogom leírni mégegyszer. Úgy néz ki ez az oldal még most is méltó a régi hírnevéhez. Én voltam a hülye hogy azt hittem majd segítséget kapok.
2023. nov. 27. 15:49
 15/21 anonim ***** válasza:

Szóval, ha én felteszek egy egyszerű kérdést és te azt figyelmen kívül hagyod, nem akarsz rá érdemben rendesen válaszolni, az teljesen rendben van.

De ha én ezt szóvá teszem, hogy miért és hogy nem a kérdésemre válaszoltál, akkor még te vagy felháborodva.


Otthon is így kommunikálsz?


Lusta dög vagy elmenni személyesen az üzletekbe és szétnézni. Látom mennyire érdekel téged a saját esküvőd, ha már erre is képtelen vagy.

Neten szétnézel, arra van időd és energiád, de hogy személyesen elmenjél...ááá.. az már luxus.


Egyébként pedig, mint már írtam, nem kell semmit se felpróbálni, csak a saját szemeddel megnézni, hogy ott mik a lehetőségek, ők mit kínálnak. Ennyire életképtelenül lusta nem lehetsz.. :O

2023. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jelentettelek.
2023. nov. 27. 16:06
 17/21 anonim ***** válasza:

Hiába jelentesz, attól még nagyon nem tudsz kommunikálni, ami pedig nagyon kár.


Én szépen kérdeztem tőled valamit és te szépen figyelmen kívül hagytad, és óvodás módjára még neked áll feljebb, ha ezt szóvá teszik. Nőj fel kérlek, remélem egyszer oda is eljutsz, agyban.

2023. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szociális fóbiám van. Egyszerűen nem tudok sokáig zárt térben lenni emberekkel. Ezért nem akarom felpróbálni a fél szalont. Tessék.
2023. nov. 27. 16:23
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennyire nehéz volt leírni a valós okot, hogy egy oldalt tele kellett ezért hisztizned?

Nem hiszem, hogy szalonban tolonganának ilyenkor az emberek. De kérdezd meg ott az eladót, hogy mikor vannak kevesen, vagy senki és akkor csak ti ketten lesztek. Minden megoldható hiszti nélkül is.


Remélem sikerül kilábalnod a betegségedből és teszel is érte.

2023. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ui.: esküvődön akkor csak gondolom pár ember lesz, ugye?
2023. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!