Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal megyek majd férjhez...

Tavasszal megyek majd férjhez de már most elkezdtem nézegetni a ruhákat/fátylakat a neten. Egyenlőre csak ötletet keresek hogy merre induljak el. Találtam kettőt ami tetszik. Melyiknél jobb az összhatás? Melyik divatosabb manapság?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. nov. 24. 08:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(szabadon megosztható képeket linkeltem mielőtt valaki jelentgeni akarna miattuk. Csak mert volt már rá példa.)
2023. nov. 24. 08:18
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első jobb.
2023. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi miatt?
2023. nov. 24. 10:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A ruha anyagát másnak látom. Az elsőnél szebb, elegánsabb.
2023. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne így nézegesd a ruhákat. Válassz ki egy szalont, menj be és kérd az eladók segítségét. Próbálj fel több fazont, esetleg több színt.
2023. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5: Csak úgy vaktában nem akarok bemenni és mindent felpróbálni. Ezért gondoltam hogy választok így és a szalonban ha megmutatom a képet akkor már tudni fogják hogy a kínálatból milyet ajánljanak. Nem egy az egyben ezeket a ruhákat szeretném hanem hasonlót. De kiindulási pontnak a szalonban pont jó lenne. Számomra a fátyol is ugyanolyan fontos mint a ruha, ezért is jobb így egyben látni. Olvastam sok kérdést itt a témában és remélem kapok segítséget én is.
2023. nov. 24. 16:39
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem az első jobban tetszik, elegánsabb, de szerintem még jobban mutatna, ha a fátyol széle nem lenne csipkés.


Amúgy ha szeretnél előre készülni, elég azon elgondolkodni, hogy hófehér vagy törtfehér ruhát szeretnél (érdemes attól függően választani, hogy a bőröd hideg vagy meleg tónusú), milyen fazonú legyen, milyen ujja, pántja legyen a ruhának, illetve ha még azt is tudod, hogy csipkéset szeretnél, azzal már jelentősen leszűkíted a lehetőségeket. De ha ezeket tudod is, érdemes pár más félét is megnézni, mert lehet magadon megtetszik egy olyan is, amit nem is gondoltál volna.

Ha van pár képed, ami nagyon tetszik, azt is meg tudod mutatni a szalonban, de legyél nyitott. Egy órát mindenhol szánnak a próbára, valahol többet is, simán belefér, hogy próbálgass.

2023. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7: Köszönöm! Sok képet nézegettem és ezt a kettőt találtam amiben el tudnám képzelni magam. Csipkés ruhát szeretnék de semmiképpen sem "A" vonalút. A fátyol melyiken jobb ?
2023. nov. 24. 19:04
 9/21 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, ezek is A-vonalúak. Nem csak azt hívják úgy, aminek nagy, hercegnős szoknyája van.

Nekem a fátyol is jobban tetszik az elsőnél, csak mint írtam, inkább a csipkés szegély nélkül. De ez persze ízlés kérdése, én jobban szeretem a kicsit letisztultabb, elegánsabb vonalat és így, hogy a ruha végig csipkés, a fátyolnál nekem sok. De a szalonban úgyis tudsz próbálni ebből is többet és majd látni fogod, hogy az adott ruhához neked mi tetszik jobban.

2023. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

"Csak úgy vaktában nem akarok bemenni és mindent felpróbálni."


Miért nem? Törvény tiltja? Pedig ez lenne a legegyszerűbb és legalább az árakról is tájékozódni tudsz.


Amiket linkeltél nekem túl egyszerűek, én nem venném fel egyiket se. Nekem az ilyenek tetszenek.

[link]

2023. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!