Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhája van egy átlagos...

Mennyi ruhája van egy átlagos 40 éves férfinak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 04:32
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
átlagos 40 éves férfi NINCS, nem létezik!
2023. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ruhája, mindehova pucéran megy
2023. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 L.. István ***** válasza:
50%
Ja, nincs olyan. Hol él, mit dolgozik, életmód, család stb-stb.
2023. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok. Nekem elég sok van. De nem tudom mennyire számítok átlagosnak.
2023. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 farmerem, 4 ingem, 1 melegítőalsóm, 1 pulóverem, 2 pólóingem, 1 zakóm, 2 pár cipőm, 1 téli kabátom van
2023. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Összehasonlításul nekem jóval több van, mint az 5-ösnek. Farmerból van legalább 12 db, ami eszembe jut. Különböző színűek, fazonúak. Pólóból, ingekből is legalább 20 db. Cipőből aktuálisan 5 pár amit épp hordok. De ebben nincsen benne a bakancs, csizma, papucs, stb. Télikabátból 3 db, bőrdzsekiből (nem mű!) 2 db. Farmerdzsekiből 1 db. Pulóverből is biztosan van 10-15 db-om.

De én mondjuk szeretek ruhákat vásárolni, meg változatosan öltözködni. Így lehet, hogy nem vagyok teljesen átlagos.

2023. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 L.. István ***** válasza:
100%
Kérlekszépen én egy nem túl nagy községben lakom, itt minden középkorú pasi melegítőben meg munkásruhában mászkál, mert mindenki tudja ki vagyok akármi van rajtam, aki idegen az meg kit érdekel mit gondol. Van pár jobb cuccom, amit felveszek, ha néhanapján bemegyek a megyeszékhelyre bevásárolni meg hivatalos ügyet intézni. Meg egy alap alkalmi esküvőre meg temetésre, ugyanaz a ruha ugye a kettőre.
2023. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!