Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy átlagos nőnek mennyivel...

Egy átlagos nőnek mennyivel könnyebb ismerkedni, mint egy átlagos férfinak?

Figyelt kérdés

En nő vagyok, de egyre többet hallom korombeliektől(22-26), hogy mivel több férfi van, a lányok sokkal többet tudnak válogatni. Eddig elment ez a fülem mellett, de észrevettem, hogy a korosztályomban nagyon-nagyon sok férfi szingli és nagyon kevés nő van, aki nincs kapcsolatban. Férfiaknak tényleg ilyen nehéz a mai világban párt találni? Vagy mindig így volt, csak most az internetes társkeresők miatt ez jobban látszódik?

A válaszokat előre is köszönöm.


2023. okt. 1. 14:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
Valszeg régebben kevésbé volt így, mivel nem volt internet, most ha nőként megütsz legalább egy átlagos szintet, biztosan lesz miből válogatnod. Na meg még mindig ott van az is, amikor a valós életben próbálkozik be valaki nálad.
2023. okt. 1. 14:24
 2/14 anonim válasza:
A Te korosztályodban a nők és férfiak arányában nincs lényeges különbség.
2023. okt. 1. 14:31
 3/14 anonim válasza:
#2: A társkereső alkalmazásokra szokták érteni a férfi többletet, szerintem azt hallotta a kérdező. Meg most nyilván nem minden nőnek van szüksége ezekre, főleg ha ennyire fiatal.
2023. okt. 1. 14:51
 4/14 anonim válasza:
Semennyivel, ezt csak egyes hülye incelek terjeszik.
2023. okt. 1. 14:58
 5/14 anonim válasza:
#4: Tényleg nem könnyebb? Ha már csak átlagosan is néz ki egy nő, biztosan kezdeményezni fognak nála, ezzel szemben a nők nagy része csak a felső 10-20%-hoz tartozó férfiakat hajlandó észrevenni. (Sajnos az átlagos nők nagy része is irtóra beképzelt és bunkó, ne tudd meg, hogy milyen viselkedést kaptam sokuktól.) A nőknek azért is könnyebb, mert nem nekik kell kezdeményezniük, hiszen "az a férfi kötelessége", ebből fakadóan nem is kell elviselniük a sokszor megalázó és bunkó visszautasításokat. Társkeresőkön is meg lehet nézni, hogy egy átlagos nő mennyi jelentkezőből választhat, addig egy átlagos férfival hány nő áll szóba. És ha még el is indul egy beszélgetés, 99%-ban a férfi "kötelessége" lenne, hogy szórakoztassa a nőt, mert a nők többsége leragad ott, hogy jobb esetben válaszolgat a feltett kérdésekre. És ha ne adj' Isten egy férfi véletlenül rosszat szól, vagy kiderül róla valami apróbb "rossz" dolog vagy hiba, máris repül. Nyilván ez is azért van, mert a nőknek olyan nehéz, nem pedig azért, mert tudják, hogy nyugodtan dobhatnak ezret is, úgyis mindig lesz egy újabbnál újabb jelentkező.
2023. okt. 1. 17:34
 6/14 anonim válasza:

5-ös: Éppen ez az, ami nem igaz, amit csak az incelek terjesztenek.


Egy átlagos nö esetében nem az a jellemzö, hogy random jelentkeznek férfiak, eltekintve a "megdugnálak" és hasonlóktól, amit nem tartok kezdeményezésnek, csak bunkóságnak.

Másrészt normális nö nem azt várja el, hogy "szórakoztassák"; hanem hogy értelmes beszélgetést lehessen folytatni az illetövel.

És még véletlen sem a felsö 10-20 % érdekes, de a normális emberi értékek azért elvárhatóak. (Pl. tiszta, ápolt, kulturált, müvelt valaki legyen)

2023. okt. 1. 18:16
 7/14 anonim válasza:

#6: Nem, persze, hogy nem jelentkeznek random a férfiak, eleve nincsenek is átlagos nők sehol, sem társkeresőkön, sem a való életben, de ha vannak is, akkor még véletlenül sem kezdeményez náluk normális módon egy férfi sem.


Ha tudnád, hogy mennyi értelmesnek tartható nővel nem lehet épkézláb beszélgetést folytatni, mert még arra sem képesek, hogy legalább visszakérdezzenek, és mindig a férfinak kell görcsölnie azon, hogy újabbnál újabb témákat dobjon fel, amivel tovább lehet görgetni a "beszélgetést".


Ha a külsőd nem üti meg a plakátfiúk szintjét, akkor nem fogod érdekelni a nők többségét, lehetsz te akármilyen ápolt és művelt. Szerinted hány nőt izgatott az, hogy x könyvet elolvastam, hogy képes vagyok tudományos tevékenységre, hogy normális módon el lehet velem beszélgetni? És mivel átlagos nőkkel kommunikáltam, meg is van róluk a lesújtó véleményem (tisztelet a kivételnek). Esküszöm, jobban jártam volna, ha egy topmodellnél kezdeményezek, ő talán nem lett volna olyan bunkó és lekezelő, mint sok átlagos nő.

2023. okt. 1. 18:29
 8/14 anonim válasza:
Bocs, de akkor nem megfelelö környezetben élsz.
2023. okt. 1. 18:30
 9/14 anonim válasza:
#8: Ha te mondod. Még sok sorstársam van így, szerintem sokan mesélhetnének a "kedves, aranyos" átlagos nőkről, akik jól beléjük rúgtak. De én is elmeséltem már ezen az oldalon is egyet s mást, pl. arról, hogy az egyik csaj szimplán nem jött el a 2. randira, és még csak nem is szólt, a másik minden randin folyamatosan szívatott, társkeresőkön meg szintén katasztrófa az egész. Normális hangvételű, érdeklődő üzenetekre sem válaszolnak, és nem egy olyan nő is volt, aki megalázó módon fanyalgott a külsőmön, holott ehhez nekik sem volt joguk.
2023. okt. 1. 18:39
 10/14 anonim válasza:
Nem tudom mekkora lehet a különbség...
2023. okt. 1. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!