Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshopról kinek mi a...

Remixshopról kinek mi a tapasztalata aki vett ott már valamit?

Figyelt kérdés
Nincsenek hibák a ruhákon amit nem írnak ki, ne átvételnél derüljön ki.

2023. okt. 12. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már vettem onnan egy két cuccot. Teljesen megfeleltek a leírásnak. A szállítás kicsit hosszú, de sokszor nagyon jó áron lehet kifogni jó cuccokat. A képeket alaposan nézd át, mert egyszer nem -tudom miért és hogyan-, de úgy tettek fel egy bőrdzsekiről képeket, hogy egy hatalmas vágás volt rajta. Jeleztem az ügyfélszolgálatnak, és levették a terméket az oldalról.
2023. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem már tőlük, de többet nem fogok.

Képen nem feltétlenül látszik, de könnyen kifoghatsz olyan ruhát, ami tele van állatszőrrel.

2023. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokszor rendeltem már, soha nem volt panaszom.

A ruhák eredetiek és hibátlan (a netes képekkel megegyező) állapotban érkeztek meg.

Volt, amiről a címkét is nekem kellett levágnom, szóval teljesen új volt.

2023. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amitől kicsit tartottam az elején, hogy a Sprinter szállítja ki a csomagot.

Nagyon sok negatív kommentet olvasni róla, de a futárok, akik mostanában felénk szállítanak, szerencsére korrektek.

Az e-mailben feltűntetett időben szállítanak és fel is hívnak.

Évekkel ezelőtt volt, aki csak csöngetett egyet a ház előtt (amit természetesen senki nem hallott meg), és már el is viharzott.

2023. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A marketingjük elég ótvar. YouTube dobott fel róla hirdetést, amin valami raccsoló nővel mondatták fel a szöveget, de megbízható oldal és rengeteg márka van fent.

Több olyan ruhadarab is volt, amit inkább innen vettem meg, nem a Zalandoról.

2023. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer rendeltem tőlük több ruhát, csak új, címkés darabokat. Egy DKNY póló alja mintha festékhibás lenne, mert ugyanolyan színű kis paca van rajta random helyen mint a póló mintája. Ezt sehol nem írták, mondjuk lehet észre sem vették mert annyira nem feltűnő.

Egy másik pulcsi meg valami iszonyatosan el van méretezve, női S elvileg, de az L-es cuccokat hordó férjemre lett jó. Oké, én nem néztem mérettáblázatot, de az oldal azt írta, hogy a ruha mérete megfelel az ő mércéjük szerinti S-es méretnek, úgyhogy azèrt ez is fura.

Úgyhogy nekem annyira nem hozták meg a kedvemet a további rendelésekhez, még ha a 2. eset nem is egészen az ő hibájuk volt.

2023. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én most rendeltem onnan először és utoljára...

A szállítás gyors volt, de ennyi az összes pozitívum.

A 41-esnek hirdetett csizma 37-esnek felelt meg, a szoknya tüll részén szakadás, luk volt amit nem tüntettek fel. A 4 tételből amit rendeltem 2 teljesen használhatatlan. Persze, vissza lehet küldeni de macera...

jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ma kaptam meg a csomagomat.

Új, hibátlan, használat jelei nem látszanak - szöveg szerepelt a leírásban.

Ennek ellenére olyan agyonhordott farmernadrágokat kaptam amik kukába valók. A térd résznél megnyúlva, megvékonyodva az anyag.

Olajfoltosak, az egyik sáros is.

Vettem pulcsit is ami L méret helyett 3xl. Nagyon szarok

ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8 db táskát küdtem be ezek közül 3 db textil táskát. A beküldött 5 db valódi bőrtáskákért 5 Ft-ot fizettek, volt köztük vadi új márkás. A táskák az oldalon 20.000 és 30.000 Ft ért lettek eladva.

1 db bőrtáskáért kaptam 5 Ft-ot. A többi után nem kaptam pénzt mert eladhatatlannak nyilvánították.

A ruhákért általában 100-200 Ft-ot fizetnek ki, az oldalon 10000 Ft körül vagy afölött adták el ami jobb.

A legtöbbet nem nyilvánították eladhatónak, ezért pénzt sem fizettek.

A r.shop felhasználói fiókot preventív letiltották, majd mikor közösségi oldalon próbáltam jelezni a problémát

a facebookfiókot is letiltatták, gondolom azért, hogy ne lehessen tiltakozni. A ruhák közül több eltűnt...

Beküldeni nem ajánlott semmit.

szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!