Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshopnál eladáskor minden...

Remixshopnál eladáskor minden egyes ruhadarabra ajánlatot kell kérni?

Figyelt kérdés
Vagy elég csak elküldeni a zsákot és ők felviszik az oldalra?

2022. márc. 13. 23:47
 1/1 anonim válasza:

Beküldeni nem ajánlott semmit!!!A beküldött ruhák közül több nyomtalanul eltűnt...

8 db táskát küdtem be ezek közül 3 db textil táskát. A beküldött 5 db valódi bőrtáskákért 5 Ft-ot fizettek, volt köztük vadi új márkás!

A beküldött táskák az oldalon 20.000 és 30.000 Ft ért lettek eladva.

1 db bőrtáskáért kaptam 5 Ft-ot. A többi után nem kaptam pénzt mert eladhatatlannak nyilvánították.

A ruhákért általában 100-200 Ft-ot fizetnek ki, az oldalon 10000 Ft körül vagy afölött adták el. Már ha egyáltalán eladhatónak nyilvánítják, mert ha nem, akkor pénzt nem fizetnek érte.

Mikor közösségi oldalon próbáltam jelezni a problémát a facebook-fiókot letiltatták, gondolom azért, hogy ne lehessen tiltakozni.

szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!