Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshopból rendelt mostanába...

Remixshopból rendelt mostanában valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés

Véletlenül akadtam erre a webshopra. Meglepve láttam, hogy több olyan cucc is van náluk, amit máshol dupla annyiért se kapnék meg és a fotók a próbababán is élethűnek, reálisnak tűnnek. Kérdés: aki rendelt már, azt kapta, amit a képeken látott? Házhozszállításban nem volt gond? A termékek minősége milyen volt? Hasonlított a képekre a webshopjukban?

A nekik való eladásról nem hallottam jókat, de én csak vásárolnék.



#remix #internetes vásárlás #remixshop #remixshophu #webshop. online rendelés
2020. ápr. 8. 05:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen rendelek az oldalról. (épp tegnap is)

Igen, ezen az oldalon minden nap délután 3-kor 5%-kal csökken a ruhák ára, amíg meg nem veszik, bár több ruha árban egy bizonyos százalék alá nem esik.

Amik a fotókon vannak, azok konkrétan azok a darabok, melyet elküldenek neked. Vannak kisebb hibás termékek amiket olcsóbban árulnak, ezeket a képeken is lehet látni, úgyhogy alaposan nézd meg a fotókat.

Velem volt már, hogy igaz feltűntették, de rendeltem egy fehér pólót, melynek a nyakán volt egy kis fekete folt, amit nem vettem észre. Így reklamálni nem tudtam, mivel látszódott a képen.

Bulgáriából küldik a ruhákat, a Sprinter futárral, kb. másfél hét, mire ideér egy rendelés.

Minőség rendben van, nem hamisítványok.

Eladni nem adtam még el, de azt olvastam, hogy kevés ruhát vesznek be.

Egyébként érdemes gyakran nézni az oldalt, mivel jönnek-mennek a ruhák.

Van, hogy feltöltenek valamit, kinézed magadnak, fél óra múlva rendelnéd, de már eladták.

Szóval én ajánlom, nagyon jó cuccok vannak, csak a szállítás lehetne gyorsabb.

2020. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon jó, teljesen korrekt hely, évek óta onnan vásárolom a ruhákat, eddig még egyetlen alkalommal sem ért csalódás. A szinek is valósághűek a fotókon, a termékleirások is korrektek.


És persze volt, hogy 40.000.- -res ruhát sikerült megvennem 4000.- ért villámáras akció keretében. Csak ajánlani tudom.

2020. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 18. 02:46
 4/4 anonim válasza:
Mondjuk azért most ledöbbentem, hogy a fürdőruhákat nem lehet visszaküldeni újabban. Vettem hármat, egyből láttam, hogy kicsi lesz, fel sem próbáltam, mert a Lascana 36/38-as valamiért az átlag M-es méretemre szemmel láthatóan kicsinek tűnt. Aztán a visszaküldési regisztrációnál láttam, hogy nem tudom bepipálni a visszaküldést, mert nem fogadják el higiéniai okokból a fürdőruhák visszaküldését. Így maradt rajtam 20 ezer forintért 3 fürdőruha. Azért ez döbbenet, még a Calzedoniánál és egyéb nagy kifejezett fürdőruha márkáknál is vissza lehet küldeni próba után 14 napon belül. Hát, így rajtuk fog maradni a sok fürdőruci az biztos. Én többet egy darabot nem rendelek, hogy aztán ha nem jó, akkor álljon a szekrényben.
2023. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!