Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshopnál ha valami mégsem...

Remixshopnál ha valami mégsem jó amit rendeltem, ingyen viszik vissza?

Figyelt kérdés
Tehát ha mégse sikerül eltalálni a méretet, pénzbe kerül, hogy értejönnek? Vagy le tudom adni valahol ingyen?

2022. febr. 12. 11:59
 1/3 anonim válasza:
Nem 1290 Ft a visszaszállítási költség, ha nagyobb súlyú a csomag, akkor akár az 5000 Ft-ot is elérheti illetve meghaladhatja.
2023. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nekem 1700 volt. De ez csak akkor derül már ki, amikor rendeltél, és küldenéd vissza...Ez tök gáz, a legtöbb helyen ingyen vissza tudod küldeni...
2023. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Visszaküldtem 2e Ft szállítási költséggel egy terméket (használatlanul, saját csomagolásában), állítólag nem volt rajta cimke (szerintem nem is volt), majd 1 hónap levelezgetés után (mert minderről értesítés sem volt, hogy így döntöttek) megtalálták hová tették, visszaküldték, hogy nem veszik vissza emiatt..és persze a futár közölte újabb 2e Ft-ot fizessek ezért! Megjegyzem többször kaptam már új cimkés terméket ami kinyúltan érkezett. Soha többé nem rendelek semmit innen, így ajánlani sem tudom, remélem más nem jár így..
márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!