Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen népszerűek a...

Miért ilyen népszerűek a hosszú zoknik?

Figyelt kérdés
Rengeteg embert látok, aki rövidnadrághoz hosszú zoknit vesz fel, legtöbbször Nike zoknikat a hozzájuk illő sneakerrel. Aki így öltözködik, annak ez tényleg tetszik? Hülyén barnul le az ember lába és nem is néz ki olyan jól, mint titokzoknit hordani. De meggyőzhető vagyok, jöhetnek az érvek, hogy miért jobb így.
2023. júl. 18. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10.

Azért lett divat, mert eddig a 0 hosszúságú volt és akkor most jön az ellentettje. Mintha csak a szélsőségek léteznének. (lásd még pl csípőnadrág/tüdőnadrág, skinny/bőgatya)

2023. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem jönnek be sem a titok sem a boka zoknik. Én fel nem venném semmi pénzért. Normális zoknit hordok. Pedig ezt is el kezdte valaki hordani aztán mindenki.
2023. júl. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem cipője válogatja, így én nem akarlak meggyőzni :D Például Vans Old Skoolhoz jobb a hosszabb, de alacsony Converse mellé a rövid. Nem kellene ebből is "vallást" csinálni...
2023. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

"Hülyén barnul le az ember lába"

Hát azért hosszú zoknit nyáron hordani, már ne is haragudj... Természetesen mindenkinek a szíve vágya mit vesz fel, de én elsősorban nem is azon aggódnék, hogy barnulna le a lábam, hanem hogy mennyire izzadnék bele abba a nyavalyás zokniba.

Nekem személy szerint az jön be, ha valaki átlátszatlan harisnyát vesz fel rövidgatyához (persze nem nyáron, hanem ősszel vagy tavasszal), a rövidnadrág hosszú zoknival nekem furcsa kombó, de nem zavar, ha valaki így szereti.

2023. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

14.

Rövid nadrág harisnyával :)

Döntsd már el, hogy meleged van-e vagy fázol!

2023. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ember, tavasszal simán lehet hordani, amikor köztes az idő. Gondolkodj már egy kicsit, mielőtt írsz. Kritizálni meg nem kell.
2023. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Például az AJ-khez is jól passzol.
2023. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!