Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 fokban hosszú nadrágban?

25 fokban hosszú nadrágban?

Figyelt kérdés
Sziasztok holnapra max 25 fokot irnak de egesz nap ilyen felhős lesz az idő szinte nem is fog sütni a nap reggeleg kevesebb is lesz inkabb csak ilyen 23 fok szerintetek hülyének néznének hosszú nadrágban már régen voltam kint mostanában inkabb a házban vagyok csak akkor megyek ki ha napos az idő és nem tudom eldönteni hogy meg e sülnék abban másrészt meg nem is szeretem a rövid nadrágot...

2023. júl. 6. 00:17
 1/10 hosszúhajú ***** válasza:
81%
én rengetegszer látok hosszú farmerben lányokat nyáron. a 25 fok az meg nem is kánikula. ha a nadrágot vastag szövetnadrág, akkor igen, az furán néz ki. de ha farmer, vagy vékony akkor nyugodtan. én egész nyáron hosszú nadrágban járok, laza bő, vékony, tengerparti gatyában. csak egy télies vastagnadrág ami fura, az összes többi tök természetes.
2023. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Kiskorom után először 25 évesen volt rajtam rövidnadrág, abban a rövid időben amíg nagyon terhes voltam, aztán megint jött egy kb 6 éves hosszú nadrágos időszak, aztán 2 év térdnadrágos, idén még utcára nem mentem rövidben, de nem is igazán tervezek.

Sosem érdekelt, hogy ki mit gondol.

2023. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
én 38 fokban is hosszúnadrágban megyek dolgozni, mert oda nem lehet rövidet felvenni, szóval senki nem fog szólni semmit. ha hosszúnadrágot akarsz felvenni, tedd azt.
2023. júl. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, szőrös a lábad?
2023. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
biztos, hogy nem fogsz kilógni. az emberek egy része borzasztóan szégyellős, ami a lába fedetlenségét illeti, és még 40 fokban is hosszú nadrágban van.
2023. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajna általában én is hosszúnadrágozok.
2023. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem egy embert látok 25 fokban hosszú nadrágban, szóval nem gáz, és sokan vannak vele úgy, mint te. Mondjuk én pont az ellenkezője vagyok, a hosszú nadrágot nem szeretem, amikor csak tehetem rövidnadrágban vagyok, kivéve kb. hóesésben, bár arra is volt már példa 😅
2023. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is kb egész nyáron farmerban járok, nincs abban semmi
2023. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:O Egyáltalán nem vagyok fázós, sőt a hideget jobban viselem, mint a meleget. De 25 fokban teljesen jól elvagyok hosszú farmerben. Az idei nyáron pl. tegnap vettem fel először rövidet.
2023. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 35 fokban is fel szoktam venni hosszú melegítőnadrágot, mert épp az kényelmes.
2023. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!