Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen népszerűek a...

Miért ilyen népszerűek a hosszú zoknik?

Figyelt kérdés
Rengeteg embert látok, aki rövidnadrághoz hosszú zoknit vesz fel, legtöbbször Nike zoknikat a hozzájuk illő sneakerrel. Aki így öltözködik, annak ez tényleg tetszik? Hülyén barnul le az ember lába és nem is néz ki olyan jól, mint titokzoknit hordani. De meggyőzhető vagyok, jöhetnek az érvek, hogy miért jobb így.
2023. júl. 18. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ezen én is agyaltam már
2023. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanazért, mint a zokni és szandál, valamint a zokni és papucs kombinációja. Az abszolót csúcs pedig a vastag zokni lábujjközös (!) !!!!4!! papuccsal.


A titok annyiban rejlik, hogy elég könnyen fel lehet venni ahhoz hogy előfirdulhasson, aki meg többször követi el ezt a hibát, annál megszokássá válik.


Fiatalok körében meg azért népszerű, mert náluk az utóbbi időkben egyébként is felkapott dolog lett a "trash–kultúra". Minél "szarabbul", igénytelenebbül öltözni, megjelenni. Így lett divat mostanában az elhízás is, a szándékosan lenőve viselt haj, a testalkatilag nem túlesztétikus lányokon a szűk "picsanadrág" lehetőleg azon átlátszó bugyival, vagy tevepatákkal, fiúknál a póló alól kilógó háj, vagy kilátszódó boxer.


A hosszú szárú zokni rövidnadrággal és egy vastagabb talpú sportcipővel az "annyira szar, hogy már jó" elvén nyugszik.

2023. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Ez is szar, de annál borzasztóbb nincs, mint fiú titokzokniban:

[link]

2023. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nem értem... A titokzoknival mi a baj? :O Lemaradtam valamiről?
2023. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Nincs érv. Az öltözködés nem tudomány, nincs benne racionalitás, azt hordja az egyén, ami tetszik neki.


De pár hónapja meg azon ment a hiszti, hogy rövidek a zoknik... tényleg van sapka/nincs sapka szinten vagyunk, és valaki mindig magyarázatot követel.

2023. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

4.

Nézd már meg, hogy néz ki a lába. A titokzokni hiánya nyújtja az alsó lábszárat és ez az utolsó, amit a fiúk 99%-a kívánhat magának, mert pipaszárlábuk van.

2023. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
De alacsonyak is, és a hosszabb lábtól magasabbnak néznek ki.
2023. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal kényelmesebb a hosszabb szárú zokni, mint az, amelyikből kint van a bokám. Ezzel együtt csupasz lábszárral, mármint hosszúnadrág nélkül nekem sem tetszik látványra, úgyhogy utcára csak titokzoknit hordok nyáron.
2023. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ma is tanultam valamit :D
2023. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem sokkal gázabb, ha valaki 1-2 cipőt hord egy év során, mintha felvesz egy titokzoknit. A trash kultúra része az is, hogy van egy szabadidőcipő, amit 0/24-ben hordanak, kb minden alkalomhoz.


Amúgy feltehetőleg a sportból jött át a hétköznapi viseletbe, például kosarasok, teniszezők hordanak hosszú zoknit, illetve régen volt divat elitebb, üzletibb körökben, vagy egyenruhás iskolákban.

[link]


De semmiképp sem ez

[link]

2023. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!