Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikiniben elmennétek biciklizni?

Bikiniben elmennétek biciklizni?

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztettem egy fogadást...


Így egy héten belül körbe kell bicikliznem a falut bikiniben és pántos műanyagpapucsban, legalább egy órán keresztül.


Más ruha nem lehet rajtam, illetve barátnőm felírja a hátam aljára és a két combomra alkoholos filctollal, hogy "Fogadást veszítettem!"


Arra gondoltam, hogy valamelyik reggel felkelek hajnalban, és akkor letudom, hogy azért ne mindenki lásson.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2023. jún. 19. 15:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat!


Ma hajnalban megtörtént a dolog, direkt felkeltem korán, 4:45-kor már indultam is. Bikiniben, papucsban.


Összesen két emberrel találkoztam, az egyik a világát sem tudta, a másik megnézett, de igazából nem érdekel...

2023. jún. 25. 09:51
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáztál? Pont ma reggel azért elég hűvös volt.
2023. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

21.

És hogyan lesz ez dokumentálva a fogadás győztese felé?

2023. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na akkor ezért van a biciklis csaj a bulvárhírekben:D :D
2023. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23. ez engem is érdekelne. honnan fogja elhinni a fogadás győztese? vagy ő is ott volt?
2023. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!