Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltönyösen illik biciklizni?

Öltönyösen illik biciklizni?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy több százezres öltönyben van, illik benne biciklizni?
2023. ápr. 4. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát fél nyugat európa így jár dolgozni nyáron.
2023. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze, nyugodtan a Balatont is körbetekerheted benne.🤣


Viccet félre téve.. nevetséges.

2023. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- Illik-e drága öltönyben kerékpározni?

- Nem célszerű, mert kikopik a fenekénél.


- Illik-e kerékpározás közben drága öltönyt viselni?

- Hogyne, egy elegáns öltöny mindig előnyös viselet!

2023. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem illem kérdése, de nem feltétlenül praktikus.
2023. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Fel fogják fogni, hogy épp nem pecázni mész, hanem valami dresszkódos helyre. Részvétem, mással is megesik. Sárhányó azért nem árt, ha van.
2023. ápr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, nem ciki, bár még Mo.-n ritka.
2023. ápr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy én nem Magyarországon nőttem fel hanem a Szovjetunióban, de nekem nagyapam az öltönyében biciklizett. Nem csak ő. Akkor az egész falu az öltönyt viselve biciklizett. Leginkább azért mert az egyház a másik faluban volt és sok embernek nem volt autója. Jelenleg Ukrajnában, a nagyapám most is ugyanúgy biciklivel megy ugyan abba az egyházba. A lábszárjánál a nadrágot fel ruhacsipeszelte, hogy ne legyen sáros. Keleten, és az idősök körében úgy tűnik ez normális.
2023. ápr. 5. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek, itt látok sok öltönyös-nyakkendős bringást ha épp nem esik az eső. És ők fiatalok, jól keresenek, a biciklizés inkább testmozgás, az ülő életmódot kompenzálja. Illetve a városokban parkolni egy rémálom.
2023. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mekkora a táv. Egyébként illik - nem illik, kit érdekel, erre sztem nincs szabály. De fél órát tuti nem tekernék benne. Szoknyában szoktam nyáron tekerni, az sem praktikus, de csak a városban. Messzebbre autó vagy más ruha praktikus.
2023. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!