Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz papucsban...

Szerintetek is gáz papucsban biciklizni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem bicikliversenyre gondolok, hanem csak itt a faluban járkálni. Jó időben, ha csak úgy unalmamban tekerek, vagy a boltba megyek bicajjal, nem szoktam cipőt húzni. Soha nem volt semmi gond, hogy papucsban vagyok.


Tegnap kitekertem a barátom elé a buszmegállóba, akinek enyhén szólva nem tetszett. Azt mondta, hogy szerinte csak cipőben lehet, meg hogy ne legyek lusta áthúzni...


Ti mit csinálnátok? Húznátok cipőt, vagy mennétek továbbra is papucsban?


L/19


2015. jún. 1. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Papucs. :D Nem kell ilyenekkel foglalkozni, hogy a fiúk mit mondanak.

18L

2015. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy gáz, hanem hogy balesetveszélyes. Örülj, ha eddig nem volt belőle gond, de cipőben mindenképp jobb, legyen egy vászoncipőd, abba fél pillanat belebújni - annyira lusta csak nem lehetsz - és nem is gyulladsz meg benne.
2015. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második mondja jól, nem gáz, hanem balesetveszélyes. Úgyhogy a barátodnak maximálisan igaza van!
2015. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerékpárra cipőt húzok. Egyrészt stabilnak kell lenni, de még egy szandál sem az igazi, mert láttam már elég csúnyán megtépett lábat egy félresikerült pedálozás után. Szóval rendes cipőben érdemes. Nekem van egy olcsó, könnyű vászoncipőm ilyen célra, az tökéletesen megfelel és melegem sincs benne.
2015. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is veszélyes, csúszik a talpa a pedálokon!
2015. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erre a balesetveszély dologra eddig nem is gondoltam...


Egyébként errefelé nyáron szinte mindenki papucsban szokott biciklizni, köztük anya, tesóm, kb. az összes barátnőm is.

Húgom most délután is így ment a postára levelet feladni.

2015. jún. 2. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a lány mezítláb teszi: [link]

Szerintem nagyon szexi.

2016. jún. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, nincs is a pedálon a lába...
2016. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!