Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bikiniben elmennétek biciklizni?

Bikiniben elmennétek biciklizni?

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztettem egy fogadást...


Így egy héten belül körbe kell bicikliznem a falut bikiniben és pántos műanyagpapucsban, legalább egy órán keresztül.


Más ruha nem lehet rajtam, illetve barátnőm felírja a hátam aljára és a két combomra alkoholos filctollal, hogy "Fogadást veszítettem!"


Arra gondoltam, hogy valamelyik reggel felkelek hajnalban, és akkor letudom, hogy azért ne mindenki lásson.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2023. jún. 19. 15:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki.Ha meleg van akkor még főleg nem.A héten meleg lesz szvl pont jó.Én simán elmegyek bikini+papucs kombóban az utcában kutyát sétáltatni és senki se néz hülyének.Nálunk sokan bikiniben vannak kint az utcán pl amikor a kinti kertet locsolják/kapálják és senki se nézi őket furán.
2023. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Balaton környékén sokakat láttam már bikiniben biciklizni. A Velencei Korzón a Sparba is simán bemennek az emberek fürdőruhában.
2023. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 hosszúhajú ***** válasza:
100%
merre laksz, mert egy szolid kis hollóházán vagy ilyesmi ott teljesen más mint pl egy balaton környéki falu.
2023. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én este 10-kor mennék. Akkor a legkellemesebb az idő és látni sem lát senki.
2023. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki meglat az biztos pár napig téma leszel a faluban.
2023. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, akkor simán. Kit zavar. Mondjuk papucsban biciklizni nem egy életbiztosítás. Menj inkább mezítláb.
2023. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Faluban, nyáron dög melegben, mondjuk hétvégén szerintem nincs ebben semmi rendkívüli. Hajnalban inkább furább lenne. Megyeszékhely kertvárosi részén lakom. Nálunk az utcában egy sörhasú idősebb fószer, kint a ház előtt az utcán egy szál fecskében szokott nyáron füvet nyírni. Pedig elhiheted, hogy nem a legesztétikusabb férfitest a látvány, mégsem botránkozik meg rajta senki és nem hívnak rá rendőrt közerkölcs sértés miatt. Ehhez képest ha egy faluban nyáron egy fiatal lány bikiniben biciklizik, nem hiszem hogy annyira meghökkentő lenne.
2023. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Arról még nincs infónk, hogy a lányka 50 kilós vagy 2x ennyi. Utóbbi esetben azért elsöpörheti a népharag.
2023. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Falun szoktam is bikiniben biciklizni mikor papáméknál vagyok.
2023. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!