Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, fiúk, manapság van,aki...

Srácok, fiúk, manapság van,aki nyíltan öltözködik gender-semleges ruhákban? Ha igen,ki mit mer hordani? És hogyan lehetne az országban is elfogadottá tenni?

Figyelt kérdés

Én is kipróbáltam már pár ruházatot,mint a szoknya, harisnya,rövidnadrág több fajtája, leggings.. De egyenlőre csak a négy fal között,sajnos... Szeretném,ha ez nyíltá válhatna minél hamarabb,de nem merek első lenni ebben. :D


Webshopoknál már külföldi oldalakon láttam ilyesmiket,mint az Adidas, Asos oldalán.


Hord,vagy hordana ilyesmiket bárki manapság, nyíltan?

Ha hordtok, akkor hogyan reagáltak,reagálnak rá mások,és hogyan fogadták el először mások?

(bármilyen harisnya,testnadrág,szoknya,vagy netán egyberuhára)


Arc nélküli fotóknak viszont örülnék, hátha jobban haladna ez a dolog..


/25F


ui.: A szexuális hovatartozásnak nincs kapcsolata az öltözködéssel, mielőtt még ezt hozná fel bárki, csak keressen rá,kik hogyan öltözködnek.



2023. jún. 9. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szoknya, mint gender semleges ruha? :D

A jelenség, amiről írsz (férfiak női ruhában) nem új dolog. Tranvesztitizmus a neve.

2023. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Sosem lesz elfogadott
2023. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek kicsit nőiesebben öltözködni. Pl szeretem a testhez álló skinny nadrágokat. Ezekből színeseket is hordok. Rövidnadrágból sem szigorúan térd alá érőim vannak. Kifejezetten szeretek ruhákat vásárolni. Hordok ékszereket is, stb. De a szoknya, harisnya, meg a többi utcai viseletként, vagy munkába járáshoz még nekem is erős túlzás lenne!
2023. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Úgy kell tenni, ahogyan a nők bevállalják a fêrfi ruha viselését.

Minél többen szakadunk ki a fekete-fehér unalmas világból, annál többen szokják ezt meg.

Ilyen egyszerű.

Ja, és a testépítés ajánlott mellette, én is lecsaptam már nem egy 2-hez hasonló volt kommunista karót nyelt figurát, akik azt gondolják, hogy majd ők megmondják ki mit vesz fel.

2023. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érde.el, ki mit vesz fel, de jellemzően mindig van egy közízlés. Ez a többség tetszését jelenti tehát az elfogadás nem azt fogja jelenteni, hogy mindenki gendersemleges ruhákban fog majd járni.
2023. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!