Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen online shoppot tudtok,...

Milyen online shoppot tudtok, ahol van gender semleges kategória?

Figyelt kérdés

Persze olyat, ami szállít Magyarországra.

A válaszokat előre is köszönöm! 😊



2021. márc. 4. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
miaz a gender?
2021. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#2 Gender = társadalmi nem, gender semleges = nem nélküli (uniszex)
2021. márc. 4. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Akkor meg minek kerítesz ekkora feneket az egésznek???


Tele van minden bolt uniszex cuccokkal!

2021. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
De nem erted, neki gender-semleges kell, amire az is van irva! Uniszexet barmelyik proli tud venni, nade gender-semlegeset?!
2021. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Ne ara fekudj ra hogy eppen egy bolt melyik szekciojarol veszed a ruhat, vagy hogy mi van rairva. Hanem arra hogy jol erezd benne magad, es tetsszen :)


Tudom milyen erzes kb szorongni attol hogy milyen ruha van rajtad, transznemu vagyok es atmentem ezeken. De ha le tudod ezt "vetkozni" sokkal jobb erzes lesz vasarolgatni ruhakat, es hordani is oket.

2021. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#6: hamu a fejemre...😂😂😂😂😂😂
2021. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5-ös, Nagyon szépen köszönöm, a kedves szavakat, teljesen igazad van, tényleg sokat jelent nekem, amiket írtál. Non-binary vagyok szerintem, csak még nem mondtam el senkinek, és azért akarok gender semleges ruhákat, mert kicsit félek, hogyha felvennék egy "női" (vagyis egy olyan ruhát, amit a társadalom nagy része nőinek tart), akkor azt mondanák rám, hogy meleg (persze csúnyább szavakkal amiket ide nem írhatok le), és akkor tudjam nekik mondani, hogy uniszex (így leírva tényleg nincs sok értelme 😅😂). Nagyon szépen köszönöm mégegyszer a commentedet!♥️
2021. márc. 4. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából hordj ami tetszik.


Én cisz nőként minden kérdés nélkül vásárolok a férfi szekcióban, mert ott tetszett meg valami.

2021. márc. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
A plázás üzletekben van egy csomó uniszex cucc. De szerintem is felesleges ezzel foglalkozni, tekintsd az egész üzletet egy nagy hodálynak részlegek nélkül és válogass. Én pl. a gyerek-felnőtt között nem teszek különbséget, ami jó rám és tetszik, veszem. Férfi osztályon csak a méret miatt nem válogatok, nőnek is kicsi vagyok, így a férficucchoz pláne.
2021. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
#5 vagyok, nagyon sokáig sinlodtem ilyen érzésekkel, igaz hogy én mtf vagyok de van nb-kkel tapasztalatom(párom is az),írj nyugodtan ha van kérdésed vagy úgy érzed jó tudok valamiben segíteni :)
2021. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!