Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is beleizzad a lábatok...

Nektek is beleizzad a lábatok a nejlonharisnya balerina kombóba? Hogy védekeztek ellene vagy hogy semlegesítitek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Illatosító, fertőtlenítő cipőspayt fújok a cipőbe,annak az illatát átveszi a lábam is. Nekem Ennyi elég szokott lenni.
2017. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nejlonharisnyát balerinába szerintem felejtsd el a saját érdekedben. Keress pamut kis balerinába való zokniszerűséget. Müllerben, Rossmannban, szerintem mindenhol kapni.

Nejlonban katasztrófa milyen szaga lett a cipőnek, ki kellett dobnom. A harisnyák is mentek utána.

2017. márc. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

En nem hordok balerinat, de mas cipoe sem szokott beleizzadni , ha megis akkor jobb a harisnya mert nem tartja a nedvesseget es hamarabb megszarad mint a pamut.

A sport ruhazatok sem veletlenul keszulnek nejlonbol.


A szag lehet mindkettonel van de legalabb nem tocsogsz a nejlonnal ugy mint a pamutba.

2017. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Bele. Hintőpor. Nem kérek privátot!
2017. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Balerina zoknit húzok nylonharisnyára, ami nem látszik csak a harisnya, így nem probléma, szinte bárhol kapni.
2017. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szoknyával hordom a balerinát a kenyelem miatt balerina,
2017. márc. 27. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!