Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha a vadiúj...

Mit csináljak ha a vadiúj szilveszteri ruhám tegnap vettem a h&m be izzadsagszagu nem tőlem hanem alapból és csak most vettem észre? Hogy semlegesítsem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
fújj rá dezodort hátha jobb lesz
2016. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 valaki34 válasza:
Én mosás nélkül nem venném fel . Sajnos ez van szar ügy !
2016. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semleges szagu dezodorod ha van es ara egy kedvenc dezodor. Mast nem lehet vele. Max meg a parfum
2016. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj barátomnál vagyok igy csak ez a ruha van. Ez egy ilyen tiszta csillam ruha azért nem mostam ki mert siman ömlik nélküle anélkül is a csillam. ...hat jah telefujtam marha jó..
2016. dec. 31. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Az már nem vadiúj :( ezért utálok ilyen helyen vásárolni.
2016. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezért csinálom azt ha valamit felpróbálok, megjegyzem a méretét és a polcon, fogason, vagy ahol épp van mindig keresek belül egyet ugyan abba a méretbe pont azért mert annak kisebb az esélye annak hogy valaki próbálgatta előttem.


Én erre mindig azt szoktam hogy fogok egy kis sprays flakont abba öntök desztílált vizet és keverek hozzá 3 csepp öblítőt amit jól felrázok és azzal végig befújom, majd hagyom száradni, és elég jól beszokott vállni.

2016. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Próba alatt nem fog beleizzadni senki annyira.

Ez azért van, mert előtte valaki már "kikölcsönözte ingyen" egy bulira, aztán visszavitte hogy "nem jó a méret". És hány ilyen van! Aztán a következő vásárló meg koppan.

2017. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es amit irsz ez tenyleg megtortenhetett. Fuu nem emlekszem a musor nevere, de a fem3 cafem ment. A lakatos mark volt benne. Valami shopping kiralynok lehetett a neve talan. Na abba is azt csinaltak, hogy ami ruhat "vettek" a lanyok ugyesen elrejtettek az arcimket meg minden mast es paradeztak benne, aztan visszavittek. Csak az egyik reszben bakiztak es kilogott a cetli.
2017. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!