Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kövér lányok nagyrésze...

A kövér lányok nagyrésze miért jár lila színű ruhákban?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap látok nagyon sok kövér lányt LILA színű ruhákban és fogalmam sincs hogy miért.

Persze a normális testsúlyú nők is vesznek fel lila színű ruhadarabokat néha,de az más.

Szerintem már másnak is feltünt ez a jelenség,de legyetek figyelmesek kicsit és meglátjátok hogy igazam van!

Aki tudja ennek az okát az írja le nekem mert nagyon kiváncsi lennék rá!


2010. okt. 7. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Miért ? Csak a vékonyak kiváltsága a lila ?


Amúgy meg azért, mert nagy divat szín, persze lehet az egyén kedvenc színe is, amit szeret hordani.

2010. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ezt most nem igazán értem mi az összefüggés a kövér lányok és a lila szín között:D Igazán elmagyarázhatnád...
2010. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
ez jó, még sose figyeltem fel rá, de most, hogy mondod tényleg. egy magyarázatot találtam: sötét szín, ami ugye vékonyít, de azért mégse olyan egyhangú és sötét, mint a fekete. már tippem nincs:)
2010. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezt akarom megtudni én is...

De nap mint nap a kövér lányok nagyrészét lila színű pulcsiban látom,de lehet hogy ez csak erre felé divat.

De ne értsetek félre,nem mindenki kövér aki lila szín ruába van.

2010. okt. 7. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok vékony, de azért túl kövér se, és én hordok lilát. De azért mert nekem tetszik ez a szín.
2010. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

A lila a kielégítetlen öregasszonyok színe :D

Vicc, de tényleg ezt mondják.

Amúgy gondolom nem minden ducibb lány hord lilát, szóval szimplán ráállt a szemed ilyenekre :)

2010. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
De magyarázza már el valaki, hogy mi az összefüggés a lila szín és a duci lányok között. Ha a kérdezőnek a sárga színnel lenne baja akkor az lenne a gáz szín?
2010. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

nincs baja a lila színnel csak észrevette, hogy akiket látott molettebb alkatúakat azok lilában járnak összefüggés:NINCS

Szerintem azért mert a sötét színek soványítanak, de azért a fekete olyan gyászos, meg ez most divatszín

az az öregasszonyos nagyon jóóóXD

2010. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Van benne valami lehet hogy tényleg azért hordják mert soványít.

Öszintén egy nagyon kövér csajon ez nem nagyon segít,de fő az optimizmus.

Köszi midnenkinek válszokat!

2010. okt. 7. 23:18
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Vagyis akkor a kérdezőnek a kövér lányokkal van baja, nem a szinekkel, ahhaaaaa már értem.
2010. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!