Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerettek úgy öltözköd...

Lányok! Szerettek úgy öltözködni, hogy minél többe mutassatok magatokból?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a legkihívóbban öltözködő lányok szoktak a leginkább felháborodni azon, ha kocsányon lógó szemekkel bámulják.

Ha nem akarják, hogy bámulják, miért öltöznek úgy?


2010. okt. 4. 06:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek úgy öltözködni, hogy megmutatom mim van. Szerintem nagyon szexi.:) Elég jó az alakom 163/50 és nagy melleim vannak. Nagyon jó az összhatás

21/l

2010. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett (és az ezután érkező) válaszokat!

Nem tartom magamat férfiideálnak, de ördögnek sem!

Konkrétabban arra gondoltam, hogy amikor egy nő az említett módon öltözik, és egy idegen (akár elismerően, akár úgy, hogy az már felér egy pozitív vagy negatív vélemény nyilvánítással) jól megnézi ...

2010. okt. 4. 22:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Mellem alig van, tehát köldökig kivágott felsőt is hordhatnék, de a miniszoknyákat kedvelem, csak félek, hogy felcsúszik, bár ahogy esteledik már nem nagyon izgatom magam miatta:-) 26/l
2010. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam kitenni, amim van, olyankor is csak azért, mert 40 fok, és meghalok, vagy van egy ruha, amit muszáj egyszerűen felvenni. Ha olyankor megnéznek, akár elismerően, akár akárhogy, azért leszek dühös, mert zavarba jövök. Nem hordok 0-24 kihívó ruhákat, és ahhoz szoktam, hogy észre se veszik, hogy létezem. Ezek után egy kivágott felsővel, dekoltázzsal vagy rövid szoknyával a figyelem középpontjába kerülni elég szoktalan. És a legkézenfekvőbb érzelmi reakció a düh. Legalábbis én valahogy így működök.
2010. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!