Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerettek úgy öltözköd...

Lányok! Szerettek úgy öltözködni, hogy minél többe mutassatok magatokból?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy a legkihívóbban öltözködő lányok szoktak a leginkább felháborodni azon, ha kocsányon lógó szemekkel bámulják.

Ha nem akarják, hogy bámulják, miért öltöznek úgy?


2010. okt. 4. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
valoszinü nem a célközönség nézi őket:D jo am vannak határok hogy hogy néz egy pasi, és van amikor idegesítő. mondjuk én nem vagyok nagyon kihívo, a rövidnadrágokat és a szoknyákat szeretem. ők is. bár én abszolut lesz*rom hogy ki mit gondol vagy mond.
2010. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem,nem szeretek kihívóan öltözködni és nem is szoktam mostanában,de volt egy dili időszakom,mikor "kitettem",amim van,de most már inkább sima egyszerű ruhákat hordok.
2010. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem,nem szeretek kihívóan öltözködni és nem is szoktam mostanában,de volt egy dili időszakom,mikor "kitettem",amim van,de most már inkább sima, egyszerű ruhákat hordok.
2010. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"bár én abszolut lesz*rom hogy ki mit gondol vagy mond."


Hazudj csak magadnak, egyszer talán el is hiszed.

2010. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Én nem azért veszem fel a rövid szoknyát, a testemet kiemelő cuccokat, hogy másoknak mutogassam magamat, hanem azért, mert nekem tetszik és a páromnak akarok tetszeni (bár őt zavarja, ha rövid szoknya van rajtam). És mivel nem vagyok kövér és jó az alakom, így nincs is mit takargatnom. Máskülönben, ha mások megnéznek, én azt többnyire nem veszem észre, vagy figyelmen kívül hagyom, ha netán meg mégis észreveszem, akkor legalább nő az önbizalmam ezáltal. De egyébként én felveszek merészebb cuccokat és visszafogott cuccokat is egyaránt, tehát itt most nem azon van a fő hangsúly, hogy csakis kizárólag a merészebbeket veszem fel! Szeretek változatosan öltözködni, ennyi. De ha már itt a rövid szoknyáknál tartunk pl. hát vannak más lányok is, akik felveszik, na azokat meg megláthatja a párom, így okkal veszem fel énis a merész cuccokat, engem is hagy vegyenek észre a pasik! Ez így fer.
2010. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni az ilyen lányokat. Attól még nézhet ki valaki jól, hogy nem teszi ki mindenét, sőt. 21/L
2010. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8.05 nyilvan ha ugy ertettem volna ahogy te, azt h leszrom mit gondolnak, akk nem probalnam hangsulyozni ami elonyos. Macinaciban es trikoban maszkalnek. Minden no szereti ha szepnek latjak es ezt tudatjak is veluk, igy az engem is erdekel, hogy a sajat celkozonsegemnek megfeleljek. Megfelelesi kenyszet mindenkiben van, ebbol jonnek a stilusok, divat, minden ami atszovi mindennapjainkat. Amit irtam valoban nem volt egyertelmu, arra gondoltam, h azon kivul, h akiknek akarok megfelelek, vagy jha ugytetszik bejovok, nem erdekel az, hogy a tobbi retegbe tartozo emberek milyen hangmemben es stilusban adja elo tetszeset es nemtetszeset. -elso voltam
2010. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így már korrekt, köszönöm :)
2010. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem. 15/l
2010. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán szeretek úgy öltözködni-persze nem nagymamásan konzervatívan.. tehát nem garbóban nyomulok egész végig, van pár kicsit kivágottabb felsőm is (de miniszoknyát meg olyan felsőt, amiből fel mellem/melltartóm kilóg, nem hordok, mert ízléstelennek tartom... strandcuccot meg csak strandra :D). És nem azért hordom azokat a cuccokat, amiket hordok, hogy tetsszem benne a pasiknak, hanem hogy magamnak tetsszem... szval ha vmelyik pasi feltűnően megbámul, vagy ha beszélek vele, nem a szemembe néz, hanem a mellemet stíröli (és az a gáz, hogy ezeknek a fajta pasiknak a nagy többsége akkor is a mellemet bámulja, ha teljesen zárt felső van rajtam :S), akkor igenis fel szoktam háborodni, mert tiszteljen már meg annyival...


21/l

2010. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!