Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak Magyarországon van ez a...

Csak Magyarországon van ez a converse helyzet vagy más országokban is ennyire felkapott és lázban égnek tőle?

Figyelt kérdés
kivi vok akik külföldön élnek hogy ott is mindenki converse cuccokba jár?mert akkor nem csak mi vagyunk a hülyék ezek szerint:D
2010. szept. 25. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom, hogy az USA-ban még a csöveseknek is telik Converse cuccokra. Más országokat nem tudom.
2010. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt nem nagyon járkálnak conversben.Inkább nike az a magasszárú és ugg csizmák.

[link]

[link]

2010. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a márka nálunk drágának számít de máshol nem igazán, szóval ott nem lehet menőzni vele úgy mint itthon. felénk minden fiatal ilyen tornacsukában járkál, külföldön nem láttam senkit sem tornacsukában... converse jelet meg úgy sehol nem láttam. normál sportcipőket, bakancsokat láttam inkább a fiatalságon.
2010. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor Hollandiában voltam láttam néhány emberen,de nem volt jellemző.Ott a laza elegancia a nyerő,nem a tornacsuka.
2010. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kb pár hónappal ezelőtt volt vmi luxus eskűvő a tévében és a férj converse cipőt akart felvenni az öltönyhöz és midnen férfi tanúra azt akart adni de mivel a jövendőbeli feleség nem szerette volna így nem lett
2010. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nálunk divat...

Bár engem nem zavar.Évek óta azt hordok, megbízható számomra és kényelmes,sokat bír.Nagyon szeretem.Bár én nem rajosan hordom hogy bele a gatya blabla hogy látszódjon a jel...

17/L

2010. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tavasszal voltam 1 hónapot USA-ban, ott is szinte minden fiatal lábán ez volt, csak éppen egy magyarországi árából ott 5öt lehet venni!
2010. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én New Yorkban élek. Hát itt nem sok emberen láttam converse cuccokat csak egy két csövesen. itt más márkák a divatosak.
2010. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bécsbe sinte mindenki converset hotd vagy jacksot

én itt kint élek

2010. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!