Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a haspólóról...

Mi a véleményetek a haspólóról? Melyik fazont preferáljátok? Hány éves korban?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem függ a kortól.

Én 22 éves pedagógus vagyok és munkán kívül hordok ilyen ruhákat .


A szűk haspólókat szeretem leginkább.

2022. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
undorító. ezzel az erővel mutogathatod a p@nadat is vagy járhatsz meztelenül.
2022. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb derekú nadrággal, olyan haspólót ami csak kicsit az. Egyetemre nem mennék be abban, de szabadidőben simán. 20 éves vagyok.
2022. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

32 évesek leszek idén, a mai napig hordom, (teljesen mindegy, hogy milyet) hogy ha olyan idő van. Természetesen nem ebbe megyek munkába. Meg van hozzá a vékony alakom.


Csak az hordja, és csak annak áll jól szerintem, aki vékony, és kicsi a hasa. Az szerintem nem szép látvány, mikor egy hasra igen elhízott csaj magasderekú nadrággal veszi fel, az üres részen pedig kibuggyan a háj.

2022. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Kimaradt a vélemény. Én is úgy gondolom, hogy a vékonyaknak jól áll, nem munkahelyen, nem iskolában és nem egyetemen. Viszont azoknak, akiknek kibukik a zsíros hasa szerintem unsorító.

Azért a nagyon levágott haspóló, ami már melltartó méretű az már sok. Tengerpartra elmegy, de utcára nem igazán.

2022. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szeretem, a pasim is kedveli


57f

2022. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem őket. Nem a közvetlen mell alá érőket, mert az elég hülyén néz ki, de pl azok, amik addig érnek, mint ameddig egy megcsomózott ing, nagyon tetszenek. A derekam karcsú, a lábaim viszont nem annyira hosszúak, ezért általában magasderekú nadrágokat, illetve derékhangsúlyos szoknyákat, ruhákat hordok, ezekből meg alapvetően nem látszik ki sokkal több egy felsőből, mint pl egy haspóló esetében. Hideg időben nyilván nem de nyáron nekem az az 5-10 centis rés, ami így marad, nem oszt, nem szoroz.


25 éves vagyok :)

2022. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo alakon jol nez ki. Kozepes vagy rosszabbon gaz
2022. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én is szeretem őket, kiskorom óta hordom és tetszenek magamon☺️ (Vékony alkatú lány vagyok)


19L

2022. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!