Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sheinről érdemes cipőt rendelni?

Sheinről érdemes cipőt rendelni?

Figyelt kérdés
Magassarkú szandált szeretnék rendelni. Ha 40-es méretben rendelek akkor akkorát is küldenek?
2022. márc. 30. 12:14
 1/5 Metionin ***** válasza:
75%
Szerintem cipőfüggő. Én nemrég szántam rá magam, rendeltem 2 féle platform cipőt, egy hosszú szárú bakancsot meg egy félcipőt. Azt kell mondjam, meglepően jók az árukhoz képest, nem egy extra minőség nyilván de nem rosszabb mint pl. egy H&M cipő és fele annyiba kerültek. A méretnél a belső talphossz centimétert nézd és akkor jó lesz. A szám eltérhet, nekem az egyiknél a 37-es, a másiknál a 38-as volt a 23,5 cm és mindkettő tényleg akkora.
2022. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen kínai szar helyről nem rendelek cipőt, meg semmit sem, mert én inkább kevesebb, de minőségi cuccot szeretek hordani.
2022. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van onnan szandim, nagyon gagyi, nem vennék megint.


Átható műanyag szaga volt, és a műrlbőr éles, mállik.

2022. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cipők szerintem jók. Nincs túl jó minőségük, és elég könnyen "szétesnek"
2022. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En egy fuzos hosszu csizmat rendeltem es egy merettel mennem kellett volna feljebb, hiaba neztem a belso talphosszt, nem lett jo. Bokanal borzaszto szuk lett, alig birtam atpreselni rajta a labam. Mashol kelloen nyult, vastag vadlira is ra birtam huzni. Sajnos tovabbadtam a talphossz miatt, pedig annyira nem tunt rossznak, de azzal egyet kell ertenem, hogy minosegben nem kell tul sokat varni, a talpa azert kemenyke volt.
2022. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!