Shein free trial?

Figyelt kérdés

Most tényleg nem kell érte fizetni csak visszajelzést küldeni róla?? Valaki próbálta már v tud valamit?

Csak mert megrendeltem 2 ruhát de én ezt nagyon nem gondoltam végig 😭


2022. febr. 13. 00:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi történik ha nem veszem át a csomagot??
2022. febr. 13. 00:12
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Elvileg ha jól olvastam a szabályzatot akkor te tesztelőnek jelentkeztél. Közted és a többi jelentkező között fogják kisorsolni és elküldeni valakinek. Nem kell fizetned érte.


Hány éves vagy, 12? Szörnyen patkány dolog megrendelni valamit aztán nem átvenni. Én is szoktam eladogatni feleslegessé vált cuccokat és meglepődnél hogy mennyit buktam már visszahozott csomagokkal.

2022. febr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kor ügyileg kicsit mellé lőttel, de sebaj. Próbáltam én is utánna olvasni, de a lényeg hogy akkor nem biztos hogy kiküldik? Mi történik ha mégis?

Illetve az utolsó megjegyzésére: ha én nem tudok visszavonni egy ilyen rendelést mert átgondoltan hogy ezt nem kéne akkor pont megerdemelhetnék ők is hogy ne vegyem át

2022. febr. 13. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy kiküldik. Ha meg mégis, akkor se kell fizetni érte.
2022. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vaddavidddd válasza:

Nekem az lenne a kérdésem , hogy mennyi idő meg el döntik hogy ki nyeri a ruhát vagy épp amit ingyen kérünk.

Mert nekem már több mint 2 hete azt írja folyamatban van .thank

2023. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez csak egy nyereményjáték!Nagyon kevés esély van arra,hogy te nyerj a több ezer ember közül
2023. nov. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!