Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay vagy shein?

Sinsay vagy shein?

Figyelt kérdés
Melyikben árulnak jobb minőségű/anyagú ruhákat? Honnan éri meg vásárolni?
2022. febr. 6. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni preferencia, nekem a Shein jobban bejött. Fast fashon vs klasszikus kínai cuccok, a minőség kb egy, csak az anyagok mások.
2022. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Minőségre csak a Sinsayről tudok nyilatkozni én ennyi pénzért teljesen elégedett vagyok és szeretem mind a ruhák mind a lakáskiegészítők minőségét.

Melyikről érdemesebb rendelni? Ahol te magadnak jobban tetsző ruhákat találsz. Én jobb szeretem a sinsayt van magyar oldala, van boltjuk magyarországon, ingyen visszaküldhetem a dolgokat ha nem jók és gyorsabb az ügyintézés. És a szállítás is gyorsabb.

2022. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én már kb.1 éve havonta rendelek sheinrol, és szerintema ruhák minősége nagyon jók. Vannak silány dolgok, de ha nézzük a vásárlói véleményeket és csatolt képeket akkor ezeket kilehet szűrni.
2022. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vámot kell fizetni ?
2022. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, Nem kell, benne van az árakban.
2022. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem shein.
2022. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mennyibe kerül a szállítás?
2022. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!