Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A shein műanyagból gyártja a...

A shein műanyagból gyártja a ruhákat vagy mi?

Figyelt kérdés
Olvasztott műanyagból gyártanak vagy mi? Mert ilyen sz@r minóséget még sehol nem láttam.. még fénylik a ruha, annyira mű. S én hülye jól bevásároltam onnan, ki gondolta hogy ennyire sz@r a minőség.

2022. febr. 5. 21:52
 1/9 anonim válasza:
92%
hát a legtöbb ruhát poliészterből csinálják.. én egyszer vásároltam onnan és nagyon megbántam. soha életben nem vettem még ilyen olcsón ruhákat.. és már értem is hogy miért ilyen olcsó
2022. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én még egyszer sem bántam meg, olyan farmert rendeltem, hogy boltokban nem kapok olyan vastag strapabíró anyagot :D Jól kell választani, sok sok értékelést megnézni, ilyenek.
2022. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne nézni a visszajelzéseket.
2022. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Kell egy idő, mire rájössz, mit érdemes megvenni onnan.
2022. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén, annyi pénzért mit vártál?:D
2022. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pamutot
2022. febr. 12. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy olcsó kínai oldalról rendeltél. Gondolhattad, hogy nem életed márkáját fedezted fel.. :D
2022. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igaz, csak sok jót hallottam róla és ezért gondoltam hogy minőségi ruhákat árulnak.. :))
2022. febr. 12. 09:26
 9/9 anonim válasza:
100%
Ki lehet fogni nagyon jó minőségű ruhákat is, de sajnos lehet találni rossz minőségűeket is. A ruha alatti kommentek mindig sokat segítenek nekem, illetve az ott látható képek is van, hogy jobbak, mint ami a modellen van, mert enm belállított, hanem tényleg láthatod, hogy néz ki valójában
2022. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!