Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan cipővel, aminek apróbb, de nem elhanyagolható hibái vannak?

Figyelt kérdés

1 hónapja egy Hervis sportboltban vettem egy Kilimanjaro Monokini Férfi túracipőt körülbelül 11000 forintért. A próbánál nagyon kényelmesnek éreztem, semmi gond nem volt vele. Az utcai hordáskor vettem észre, hogy vannak hibái vagy csak nem teljesen megfelelő a lábamhoz. A bal oldali cipő sarkánál egy kicsit befelé kidudorodik az anyag. Lehet, hogy ragasztó. Aztán talpbetétet is kellett bele vennünk, mert ami alapból jár hozzá, az elég rossz minőségű és hosszabb séták után elmozdult a lábam alól. És a cipőfűzőt egy kicsit meglazítottam, így már valamivel jobb.


A probléma hosszútávon jelentkezik csak. Egy iskolában töltött nap után 3 ponton kis fájdalmat érzek a lábfejemen. Nem okoz sebet és nem keletkezik rajta vízhólyag, de érzem, hogy nem jó egészen. Többet nem tudok tenni a kényelem érdekében szerintem.


Nekem nagyon nehéz jó cipőt választani, mert széles a lábfejem. Ennek egyébként jó széles a lábfeje. Végigjártunk egy csomó cipőboltot az elmúlt hétvégéken, de nem sikerült hasonlót találni, ami jó is. Decathlonban néztük, mert ott jók szoktak lenni, de most ott sem találtam megfelelőt. Mindennapos hordáshoz kéne.


És nem tudom, mit tegyek most. A tavaszi, nyári, téli cipőkkel nem szokott ilyen gondom lenni, csak az ősziekkel. A hőmérséklet pedig egyre alacsonyabb lesz és lassan már ez a cipő is kevés lesz. De az iskolaépületben meleg van és egész nap ebben a cipőben kényelmi szempontból nem jó lenni, de a hőmérséklet miatt mégis kell. Mert attól, hogy meleg van, egy vékonyabb cipőben jobban fázik a lábfejem. Lehet, hogy csak meg kéne várnom, hogy a bőrréteg azokon a pontokon megvastagodjon?



2021. nov. 11. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!