Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az újonnan vásárolt bőrtalpú...

Az újonnan vásárolt bőrtalpú cipőt kell talpaltatni, vagy elhanyagolható?

Figyelt kérdés

Vettem egy bőrtalpú, elegáns bőrcipőt. Az üzletben azt mondták, hogy kéne talpaltatnom mielőtt elkezdem viselni, de nem gondoltam túl hozzáértőnek a hölgyet, ezért azonnal elkezdtem használni.

Azóta több embert is megkérdeztem és legtöbbjük azt mondta, hogy inkább ne talpaltassam, mert a cipész a csiszolással többet árt a cipőnek.

Az Mr Minutesben azt mondták, hogy igen, fontos talpaltatni, másik cipész azt mondta, hogy ha nem zavar,h kicsit csúszik akkor nem kell.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek akkor... A sarkán van egy vékony gumi réteg gyárilag, tehát annyira nem csúszik.

Örülnék ha valaki kellően leírná nekem a teendőmet.

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2015. jún. 21. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned, nem kell gumiréteg az aljára. Rövid idő után a bőr érdessé válik és nem fog csúszni.
2016. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!