Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Figyelembe veszi ezt a GLS?

Figyelembe veszi ezt a GLS?

Figyelt kérdés
elsőnek rendelek GLS futárral terméket. Tehát ugye a szállítás napján leírják 3 órád intervallumba, hogy mikor jön a csomag és ha pl. nekem csak 4 utan jo de az intervallum pl. 9-12 akkor ha felhivom a futart a megadott szamom es mondom neki hogy nem tudnam atvenni csam 16 ora utan akkor o azt kihozza nekem ugy?

2021. okt. 28. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy ilyenkor mi a teendo?
2021. okt. 28. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hívd fel és kérdezd meg. Kb 2 perc az egész.
2021. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy kihozza, de masik nap, mert ha aznap telefonalsz,nem biztos, hogy delutan vissza tud menni.


Erdemes ilyenkor mar elore jelezni a gls-nek, hogy melyik nap es mikortol jo.

2021. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én meg szoktam írni megjegyzésnek, már a rendelésnél. Tudom, hogy nem Ők szállítják ki, de ráirják a dobozra általában. Vagy amikor kapok e-mailt, hogy holnap kézbesítik, akkor írok egy választ a cégnek vagy aznap reggel azonnal felhívom a futárt. Rugalmasak. De olyan is volt, hogy nem voltam itthon és a szomszédom kifizette nekem. Az kedves gesztus volt, de utána persze rendeztük. Neked is rugalmasan kell kezelni és viszonylag hamar szólni, nem akkor, amikor már a ház előtt van.
2021. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Általában semmit nem ér az előre leadott időintervallumsem,nem is igazán lehet velük semmit ledumálni még észszerű határok között sem, az persze alapból halott ügy hogy majd neked furikázzák a csomagodat a munkaidejükön kívül.
2021. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Az elore leirt megjegyzes valoban kb halottnak a csok, azt vagy nem latjak, vagy nem tudom mi van.

Azonban amikor felhivom oket, mindig segitokeszek es rugalmasak. Nem a futart szoktam hivni, hanem a kozpontot. Nyilvan esszeru idopontot kell kerni, este 10kor nem hozzak ki, de ez egyertelmu.

Vagy a b terv, hogy szomszedhoz, munkahelyre, akarhova rendeled, ahol vagy te vagy valaki mas helyetted at tudja venni.

2021. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Felhívod és megkérdezed.

Valószínűleg nem fog alkalmazkodni, lehet akkorra már másik városrészen/városban lesz és nem fog visszamenni.

Átrakhatod másnapra, vagy másik helyre ahol át tudják neked venni.

2021. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Én ilyenért nem szoktam felhívni, mondjuk nálunk van GLS csomagpont. Olyan már volt, hogy városon belül máshova kértem és oda kihozta.
2021. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

At lehet kerni masik idopontra, ha nem tudjak kezbesiteni. Kuldenek emailt, venne a link.

Amugy a kornyekunk futara nagyon pontos es rugalmas.

2021. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!