Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan nagy baj, ha...

Miért olyan nagy baj, ha valaki egymás után ugyanazt a ruhát veszi fel?

Figyelt kérdés

Rengetegszer hallottam a sugdolózást, hogy "nézd ugyanez volt rajta tegnap", amikor én vagy bármelyik osztálytársam ugyanazt a pulcsit/nadrágot/stb-t vette fel mint előző nap.

Miért olyan nagy baj ez?

Mármint van mosógép szóval nem koszosan veszi fel az ember(amúgy sem gyakran lesz koszos egy nap alatt), meg nincs mindenkinek kedve/ideje minden napra valami új outfit-et kitalálni


2021. okt. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Engem pl nem szóltak meg, pedig volt olyan évem, hogy 1 db nadrágom volt csak.


Manapság, hogy dolgozom és munkaruham van és az utcai ruhamat 1 oran keresztül hordom 1 nap, igy kb a póló-pulcsi-nadrág ugyan az egy hétig. Senki nem latja, meg ilyen kevés hordasban nem is lesz budos se.


Meg azért is jó, mert nem kopik annyira a mosasban.


Pulcsit és nadrágot egyébként se szoktak naponta cserélni.

2021. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Az mondjuk elég igénytelen, ha valaki egy pólót többször felvesz, főleg nyáron, és már méterekről érezni a szagát. Egy pulcsi vagy gatya többszöri felvétele viszont szerintem belefér, ha nem izzadsz bele meg nincs szaga. Én mongyuk igyekszem nem felvenni ugyanazt kétszer egymás után, így legalább szellőzik kicsit, bár ha a legkisebb szagot megérzem rajta, akkor megy a mosógépbe. Nekem amúgy sok osztálytársam járt ugyanabban a pulcsiban szinte minden nap, de sose szólt be senki senkinek, a nadrágok meg fel se tűntek, annyira egyformák.
2021. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszem fel egymás után ugyanazt a nadrágot pl. de nem is mosom ki 1 hordás után.
2021. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy ki a fene bírja megjegyezni hogy pontosan milyen ruha volt rajtad? Ha nem izzadsz bele akkor simán fel lehet venni szerintem, mondjuk én úgy szoktam hogy nem közvetlenül utána lévő nap, hanem picit később
2021. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mosom 1-2 hordás után a nadrágot, pulcsit is csak ha koszos/picit szagos. Addig meg igyekszem picit variálni, pl másik sállal, vagy 1 nap az egyik, utána a másik, addig az első szellőzik (az sem árt neki), aztán harmadik nap újra az első.

Ha tiszta, nem büdös, akkor nem érdemes mosni, mert csak kopik.

2021. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!