Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz ha egymás...

Szerintetek nem gáz ha egymás utáni napon ugyanazt a ruhát húzom fel?

Figyelt kérdés
Köszi előre is az (ÉRTELMES!) válaszokat!!
2012. jún. 21. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton szerintem nem gáz, ha nem izzadsz bele, és nem koszolod össze. Meg az se mindegy, mennyi ideig van rajtad. Én pl van, hogy 3-4 napig hordok egy ruhát, mert csak 1-2 órára mentem el benne. Persze, ha reggeltől estig rajtam van, akkor már nem veszem fel másnap.

De megint más a téma ilyen hőségben, amikor az ember izzad, mint a ló. Ilyenkor azért érdemes tisztát húzni minden nap.

2012. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem gáz..

De érdemes csak egy kicsit átlögybölni úgy is megszárad :)

2012. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is van hogy 2 napig hordom, de tovább nem szoktam.
2012. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
DE, szerintem gáz. Ha nem koszolod össze, tedd az egyszer hordott "tiszta" pólókat egy külön helyre és miután hordtad, 3-4 nappal utána vedd fel, mert lenézhetnek a többiek. Igen, de egy ruhát kétszer hordani lehet, de ne egymás után
2012. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nadrágról van zó,akkor nem,De ha felsőről akkor sztem igen.Bár az durva kifejezés azért hogy gáz.Inkább 2-3 naponta vedd fel ugyanazt.
2012. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 21. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Hát ugyanabban a szettben megjelenni... elég cikis igazából. Először is, sok embernek az jön le, hogy igénytelen vagy, a másik felének, hogy annyira felkészületlen vagy, hogy váltásruhával sem készülsz a pasiddal/csajoddal való hancúr utánra.

Ebben a melegben meg semmiképp nem praktikus ugyanazt felvenni, mosás nélkül legalábbis. :D

De ha valami oknál fogva így alakul, és csak egyszeri alkalom, akkor nem para annyira, de legközelebb próbáld elkerülni az ilyen szitut. Főleg, hogyha ugyanoda mész mindkét nap, pl. munkahelyre, suliba, ugyanazokkal találkozol. Mert egyébként nem szúrja ki senki ugye - hacsak nincs szagod is... :D

2012. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy előttem is írták, nadrág esetén teljesen rendben van. Viszont felsőt, és ruhát én semmiképp nem vennék fel egy héten belül többször - még akkor sem, ha ki lett mosva.
2012. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, olyan egyhangú, unalmas. Minimum egy váltás kell azért közbeiktatni, ha a napon fekete inkben tolom, akkor B napon fehér póló, C napon meg lehet ujra a fekete.
2012. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!