Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért néz ki minden fiatal...

Miért néz ki minden fiatal ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Engem kezd nagyon idegesíteni, hogy minden korunkbeli srác ugyanúgy néz ki… Mindenki kamugöndör, vékony mint egy bot és ilyen ocsmány vintage ruhákban járkálnak… Miért lett divat, hogy lányosat játszanak?

2021. szept. 26. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
F@szér kell azon kattogni más mit hord.
2021. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
96%
Közel 50 éve voltam fiatal, és mi is ugyanúgy néztünk ki; vállig érő bozont, trapéznadrág, szűkített ing, 10 centis cipótalp...
2021. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 Egy ember élete során többször válthat stílust. Nem értem, hogy miért nem kísérletezhet egy felnőtt az öltözködésével, ha a meglévő ruhatárát például már megunta.


A kérdésre válaszolva, minden cég érdeke, hogy minél nagyobb profitra tegyen szert. Azokat a ruhastílusokat, amelyeket nem lehet eladni sok embernek, azokat hamar leveszik a boltok polcairól pont azért, mert nem veszik elegen és nem hozza a várt profitot. A cél, hogy minél több embernek tetsző ruhadarabot tudjanak eladni. Így ha tényleg nagyon egyedi akarsz lenni, akkor kénytelen vagy varratni magadnak.


Egyébként az agyad fel sem fogja a befolyó információk túlnyomó többségét.

Ha mindenki különlegesen és cifrán öltözne, akkor sem lenne más semmi.

A melletted elsétáló emberek ruhájának színét sem tudod visszaidézni. Így bátran kijelenthetem, hogy fogalmad sincs, milyen ruhát vett fel tegnap előtt a melletted elsétáló emberek nagyrésze.

2021. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18%

Nézd meg a pitcsákat is, régebben passzos nadrág , felső volt rajtuk, most meg férfi cuccokba rohangálnak.

Épp emiatt néz ki minden srác egyformán mert nem tudják mikor van rajtuk női ruha, és ami éppen aktuálisan a pitcsákon van, annak az ellentettjét hordják, hogy ezt kiküszöbőljék.

2021. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!