Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért néz ki minden fiatal...

Miért néz ki minden fiatal ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Engem kezd nagyon idegesíteni, hogy minden korunkbeli srác ugyanúgy néz ki… Mindenki kamugöndör, vékony mint egy bot és ilyen ocsmány vintage ruhákban járkálnak… Miért lett divat, hogy lányosat játszanak?

2021. szept. 26. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Az idősebbek is ugyanúgy néznek ki. Általában az emberek nem szeretnek kitűnni a tömegből.

Félnek hogy beszólogatnak, ezért követik a többi embert mint a birkák.

Fiatal fiuknál az általad leírt a divatos. 30 fölött az 1 centis haj, átlagos szürke egér ruhák. Gyakori a terhes has.

Nőknél a középen ketté választott hosszú haj, mom jeans, magasderekú nadrágok, ebbe beletűrve a felső.

40 fölött a búra frizura. Feltupírozva. Vörös, vagy hidrogén szőke színekben.

2021. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a te korod pávái. Az én koromban még az ecsethaj volt a menő, akkor mindenki ecsethajat csináltatott.
2021. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Az egy dolog a kinézet. A viselkedésük sokkal nagyobb baj. Mindegyik g@ci kemény mert cigizik, energia italt iszik. Várom, hogy beszóljon egyszer egy..
2021. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Én azt bírom hogy egymás mellett mennek a szűk járdán/boltban/stb, nem térnének ki az útból véletlenül se. Megfeszítem a vállam ahogy közelebb érnek, és fellököm őket. Jó érzés.

Ha lesnek akkor megkérdezem miért nem bírsz arrébb menni buz1 gyerek? Azt hitted átrepülök rajtatok?

2021. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Mindig vsn egy aktuális divat, ez amióta a világ, így volt és lesz. Olyanok, mint egy totipotens sejt, ugyanúgy néznek ki, később kezdenek el differenciálódni
2021. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Anyukám 1966-ban ballagott általánosból és 69-ben a középiskolából és megvannak a tablók, kár hogy nem tudom ide betenni.Ha azt hiszed régen más volt, tévedsz. Az osztályban volt kb 20 lány, abból 15-nek pontosan ugyanolyan akkor divatos fejtetőn feltupirozott haja van , a fiúk meg max a hajszinükben különböznek, mind oldalt elválasztott, lenyalt, lezselézett hajjal.

Egyszóval azért néznek ki egyformán / úgy a "mai fiatalok" amiért ez mindig is igy volt. Amiért pl bibliai filmekben az összes ember egyforma fehér tógát és sarut visel.

2021. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Ők most a divatos fiúk, ez olyan mint anno volt jó régen a zselézett Elvis haj, aztán volt a Beatles féle, később 70-es évek hosszú haj, 80-as bundesliga, meg minden féle agyon lakozott, aztán 90-es években szőkítették, 2000-esben volt emos,vagy katonás kopasz, 10-es években meg ez a pávás vagy a belőtt Cristiano Ronaldo haj, most meg mindenki göndöríti. De én látok amúgy mindenfélét, van betűrt inges stréber kinézetű, nagy ritkán látok egy rockert, de a többsége tényleg egy kaptafa, de ez mindig is így volt, nem kell ezt is a "maifiatalok" számlájára írni.
2021. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

A göndörséget átvették a francia/olasz félvér kölyköktől videoklipekben sokuknak ilyen a haja.

Azért tűnik sok mindenki egyformának mert még mindig a zenei irányzat, és szubkultúra diktálja a külsőt.

Akiket láttál, azok egyforma zenét hallgatnak bizonyára, nem tudom miért veszem fel én is a Jordan cipőket fehér létemre, de láttam feketéken és kipróbáltam először egyet, kellemesen csalódtam benne, és így jött a következő pár más szériából.

Én nem göndöríttetnék, mert nem olyan a hajtípusom, egy ember természetes 3A-s hajából még nem fog természetellenes hatást kiváltani egy 3C, viszont 2A-ból 3A az nem szép.


Nekem sárgás a bőröm, így a fehér farmert kerülöm, tehát van egy határ ameddig elmehetek, hisz nem feketének születtem vagy dél olasznak.

Férfiaknál nincs semmi gond a slim fit nadrágokkal, a sima szabás már rég idejét múlt.

2021. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nem jársz eleget emberek közé, vagy ami valószínűbb, csak őket látod meg, mert erre áll már a szemed. Tényleg elég sokan vannak a fiatal fiúk között, akik így néznek ki. Korukbeli lány vagyok, nekem se tetszenek. De ha kinyitnád a szemed, látnád, milyen sokszínű a világ, mennyi különböző ember jár-kel az utcákon, még akkor is, ha egy jórészük tapadós nadrágban. Tinikorban különösen fontos, hogy hogyan néz ki az ember, nagyon sokan meg akarnak felelni a környezetüknek, ezért mennek az árral. Ez később még finomodik, mindenkinek kialakul a saját, nem a "nagyközönség" által diktált stílusa. Ez egy kísérletezős, lázadós korszak, inkább ilyenkor élje ki magát az ember, mint felnőttként, akkor ez már furcsább :).
2021. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

nem mindenki néz ki ugyanúgy vannak ritka emberek de vannak hasonlok is

őszinte véleményem szerint a ritka ezerrel jobb mit az unalmas ugyanaz

2021. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!