Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktatok ruhát venni?...

Whis_key46 kérdése:

Hol szoktatok ruhát venni? 150cm vagyok és 70kg de már megy a fogyás és moletteb vagyok ugyebár és hol lehet megfelelő ruhát venni?

Figyelt kérdés
(Meg estéi ruhát is keresek mert nincs és nem akarok rendelni mert vagy túl nagy lesz vagy nem lesz jó rám szűk stb.) Hol találok estéi ruha boltot?

#ruha #bolt #ruha boltok #estéi ruha
2021. szept. 12. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is az estélyi ruha. Amúgy pedig Budapesten van egy csomó szalon, ahol a dolgozók segítenek válogatni, öltöztetni, megmutatják mi áll jól neked, hogy kell hordani. Nekem a kedvencem a Boglárka szalon, bár az inkább keringő és menyasszonyi ruha szalon, de estélyik is vannak.
2021. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Kisfiú vagy kislány vagy?
2021. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Bp? Hanyas konfekcióméret? Pont ilyenek a paraméterekm bár elég izmos is vagyok. Nekem 38/40 a méretem ami konkrétan a tucatméret és mindenhol van. Mikor 93 kiló voltam és 46os kellett, az nehezebb volt


Amugy turiba potom áron lehet pont ilyen méretű estélyit szerezni hisz tucatméret. Fast fashion boltok hm, c&a, gas, pull&bear, zara, bershka, sinsay. Ezekben mint találsz a méretben ruhákat.

Turik közül meg kisvállalkozásokat ajánlom (bp-n swappis, hagor) meg a hádát. Cream-ekben is lehet jó cucxokat kifogni, estélyiket is de ott nagyon kell digyelni mert változó a minőség

2021. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!