Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig szo szerint semmit...

Ha eddig szo szerint semmit sem mozogtam a napi kutyasetan kivul betegseg miatt, es most vegre el tudom kezdeni, akkor ez igy kezdesnek megfelel?

Figyelt kérdés
65 kg-rol felszaladtam 96-ra. Tudom, nagyon gaz, parommal mindkettonkre feljott az a cirka 30 kilo plusz. Kaloriaszamolassal es sulyzos edzessel lementem gyorsan 92-re es most 91-92.5 kozott stagnalok. A normalis etkezest termeszetesen tovabbra is betartom. A tervem egyelore heti 1-2 alkalommal egy kb. Budapest-Vac tavolsag megtetele oda-vissza kerekparral, sima tempoban, a tobbi napon pedig nagyokat setalnek a parommal, olyan minimum 3 ora hosszat estenkent, olykor a kutyaval a hatamon, ha mar nem bir menni a kutyus. Van itthon ellipszisem is a nagyon pocsek idos napokra, sulyzoim is vannak, ezzel egeszitenem ki, illetve potolnam, ha tenyleg itelet ido van eppen kint. Persze az etkezeseim adagjain emelnek, mert nem lehet mozgas mellett 1200 kalorian elni, nem akarom eheztetni a szervezetem. Celom az eredeti sulyom, alakom lenne. 1 ev alatt azert le lehet dobni ezt, ha tenyleg komolyan veszem es ezt becsulettel betartom? Utana is nyilvan megmaradna ez a felallas, nem akarok jojozni, csak sulyt tartani majd.

2021. aug. 31. 23:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem működni fog
2021. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Működhet, de én másképp csinálnám. Mozogj többet, és itt most nem sportra gondolok. Menj mindenhova gyalog, vagy ha busszal mész, akkor szállj le egy-két megállóval korábban. Felejtsd el a liftet.

A 3 óra séta naponta rengeteg idő, azt nehéz teljesíteni hosszútávon. Néha változtassatok rajta, pl. tegyetek be valami zenét és táncoljatok, vagy keressetek a közelben pinpongasztalt és játsszatok, vagy felőlem akár kosárlabdázhattok is 1:1 felállásban. Nem kell túlerőltetni magatokat, igazából azon legyen a hangsúly, hogy jól érzitek magatokat, akkor fel se tűnik, hogy épp kalóriát égettek el.

És kezdetnek háziorvos, vizsgáljon ki titeket. Mondjuk ha mindkettőtöknek ilyen mennyiségű hízás van képben, akkor az valószínűleg életmód miatt van, de az, hogy "felszaladt" 30 kiló, az valami betegségre is utalhat. Biztos, ami biztos, menjetek orvoshoz.

2021. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!