Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért visel sok férfi olcsó,...

Miért visel sok férfi olcsó, igénytelen karórát?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%

20

Oké csak nincs értelme arciznod egy olyan telefonnal ami több mint fél évtizedes és évek óta nem kapni. Most dobja el mindenki az új telefonját és rohanjon a telefonmúzeumba mert te megmondtad a tutifrankót? Az új telefonok nagy tepsik én már nem is rakom a zsebembe mert kínlódás elővenni. Időt nézni ott a karórám.

2021. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Pont hogy én nem arcizom a kis telefonommal, és mint említettem kiszolgál amire használom, ezért nem veszek tepsiket, hogy úgy kiszúrjak magammal mint te, ami az elhelyezését illeti.
2021. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22

Tehát akkor soha nem veszel többet új telefont? És mi lesz ha az őskövület lehal?

2021. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jó, de a 15-ös kommentedben úgy általánosságban írtad. Attól még, hogy neked ez kényelmesebb (mert kicsi a telefonod), az nem azt jelenti, hogy mindenkinek. Legtöbb embernek kényelmesebb volna karórán megnézni az időt, mint telefonon. Főleg a nőknél igaz ez, akiknek ritkán van akkora zsebük, hogy elférjen benne egy modernebb mobil. Legtöbb nő a táskájában hordja a mobilt, onnna meg nem feltétlen 2 másodperc elővenni.
2021. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23.

Bár megtehetném, de új autót sem veszek.

Nem tartom értelmét , hogy olyanért fizessek amit ha kihozol a szalonból, már veszít az értékéből.

Eleve milliókról beszélünk.

Szerintem ne aggódj az őskövületemen.

24.

Én nem sietek soha, sehová ezért mindég van időm bárhonnan előkapni a telómat, bár ritkán nézem az időt mivel csak hozzávetőlegesen pillantok rá.

2021. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én igényes vagyok, de... Nem megy minden ruhához a milliós aranyóra (melyből nekem kettő is van, egy negyvenes évekbeli Omega, és egy hatvanas évekbeli Universal). Ezért van olcsó is.
okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!