Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért visel sok férfi olcsó,...

Miért visel sok férfi olcsó, igénytelen karórát?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert igénytelenek. Ez már csak ilyen.
2021. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

Mert van, akinek ez nem szempont, vagy van, akinek emlék valakitől, valahonnan.

Nekem van Longines-em is, Citizenem is, Seikom is, Casiom is, Starkingem is meg no-name órám is. Az egyik ilyen no-name órában 1000 forintos szerkezet ketyeg, réztokos, idők során lekopott róla a bevonat, de mégis megcsináltattam, felújíttattam, mert a keresztanyukámtól kaptam 18. szülinapomra és egyedi, kézzel festett számlapja van és végtelenül sokat ér a számomra.


Sose tudhatod, ki mit és miért hord, és emiatt lenézni valakit nettó tahóság és nyers sznobság.

2021. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Bármilyen árkategóriában lehet venni igényes meg igénytelen órát is. Nekem is van olyan 10 ezres Casiom ami mindent tud amit egy óra tudhat, és ha más kezén ilyet látok nem az jut az eszembe hogy igénytelen csóró úgy hogy van olyan órám is ami 300-szor annyiba került. Nekem nem is az olcsó órák szúrják a szemem hanem a divatigénytelenségek mint a Diesel, Tomy Hilfiger, MVMT, Michael Kors, Daniel Wellington, Calvin Klein, Armani, Gent stb. Ezek közül sok több tízezerbe kerül és annyiért tényleg lehet órát is kapni sokan mégis a halom sz.rt választják.
2021. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem veszek, mert a tízezresem is pontosan ugyanúgy mutatja az időt, mint a milliós, strapabírása is hasonló, így nem foglalkoztat a gondolat, hogy ennél többet költsek rá.
2021. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

9!10!

És inkább cipeltek egy kényelmetlen rideg anyagot a karotokon, mint hogy egy mozdulattal a zsebetekbe nyúlnátok és elővennétek a telót.

2021. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

#15 ez szubjektív. Mármint hogy kinek mi a rideg kényelmetlen. Ha megszokod, utána gyakran nem is érződik. Főleg, ha könnyebb, mondjuk műanyag/gumi vagy titán. Másrészt meg van, aki a súlyát szereti és sose venne titániumból készült órát.

Továbbá nem mindenki hordja a zsebében a telefont, nem minden szituációban lehetséges "egy mozdulattal zsebbe nyúlni" és gyorsan elővenni a telót. Valamint vitatható módon felemelni a csuklód gyorsabb és egyszerűbb, mint zsebből elővenni a mobilt, megnézni az időt majd visszarakni.

2021. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

16

Főleg a mai tepsi telefonokat nem olyan egyszerű előkapni, többségük már bele sem fér a zsebbe.

2021. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

17.

Iphone SE 1-es van, az nem tepsi, gyors és kicsi.

2021. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

18

Csak az meg egy 6 éves telefon. Nem sokan szeretnek múzeumi darabokkal rohangálni.

2021. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
37%

Én szerény vagyok, és nem nagyképű…

Az igényeimnek megfelel.

2021. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!