Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért visel sok férfi olcsó,...

Miért visel sok férfi olcsó, igénytelen karórát?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Miért kellene drága "igényes" karórát venniük, ha az olcsó is pontosan mutatja az időt?
2021. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Inkább viseljen olcsót, mint arany órát (vagy aranyozott, bizsu arany), nekem az már alapból unszimpatikus és nem érdekel, hogy drága, szerintem marha rondák. 😅
2021. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

mert azt hallottak valahol, hogy a karora meno es statuszszimbolom, szoval szeretnenek elegansak lenni, de

1. vagy nem ertenek hozza

2. vagy nincs izlesuk, nem

igenyesek magukra

3. egyazeruen nem erdekli oket annyira a dolog, csak a karora funkciojat nezik es kesz

4. nincs penzuk draga karorara - ez a leggyakoribb szerintem.


mondjuk mindenkinek mas az ‘olcso’, egy sznob kis hulyegyerek mar a 100ezres karorakat is lenezi, mert ‘gagyik’.

azert a parezer forintos piacai bovlik vagy hamisititvanyok tenyleg cikik, de abszolut nem kell mindenkinek havi fizetesnyi osszeget orara kolteni, nem lehet mindenki sznob orab.uzi.

2021. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
96%
Mert fizetésből élnek. Ezer fontosabb dolog van egy óránál amire lehet költeni. Én pl soha semmilyen órát nem hordanék több okból. Ott van pont tetoválásom, ami hülyén nézne ki félig kitakarva. Utálom ha a kezemen van valami. (Kivéve bilincs)
2021. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, én egyszer régen a békéscsabai vasútállomás aluljárójának az ajándékboltjában vettem egy elég jól kinéző karórát 3.000 Ft-ért, aztán minden második ismerősöm ámuldozott, hogy "hűűű, de király óra, biztos nagyon drága volt!"

Sosem volt fontos nekem az ilyen presztizskérdés és nem vágytam arra, hogy drága cuccokkal villogjak, de ha akartam volna, simán bekamuzhattam volna, hogy valami több tízezres órával flangálok a karomon. Senkinek se tűnt volna fel, hogy valójában az egy olcsó kis vacak.

Akkor meg minek szórnék el súlyos tízezreket egy valóban márkás karórára, ha az ajándékboltos verziókkal is legalább akkora hatást tudok elérni??

2021. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

az hogy igénytelen egy óra nagyon szubjektív. A drága órák között is van nagyon sok olyan, amire ránézek és elszörnyedek, hogy ezt milyen ízlésficamos tervező álmodta meg. Szeriintem szörnyen néznek ki, és meg nem mondanám hogy valójában annyit ér amennyi az árcimkén van, mégis van aki megveszi mert neki tetszik.

Ezzel szemben az olcsó órák között is találni egyszerű, elegáns órát amit bármilyen helyzetben fel lehet venni. Ha jár, pontosan mutatja az időt, akkor szerintem tökéletes, és kit érdekel hogy olcsó volt? Csak azért mert valami olcsó nem lesz automatikusan gagyi.

2021. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

Tovább mennék, egyáltalán órát minek visel ha van a telefonon is.

A karóra ideje úgy lejárt mint az utcai telefonfülkéké.

2021. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Engem azzal lehet kikergetni a világból, mikor ilyen lóbaxó nagy órákat vesznek százezrekért, közben meg ordít róluk, hogy nem abba a rétegbe tartoznak, mert az összes többi dolog, ami rajtuk van, ki van spórolva.


Nem értem egyszerűen, minek kiadni ennyi pénzt egy órára, főleg a plebnek, aki csak használt autót tud venni és kínai vagy fast fashion ruhákat és egy normális öltönyük sincs, csak az, amiben érettségiztek. 😂


De mikor tanácsolják nekik, hogy vegyenek okosórát feleannyiért, ha már annyira akarnak órát, akkor megy a hisztike, pedig még azt meg lehetne érteni.

2021. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
7: Nem feltétlen a funkciója miatt hordunk órát, hanem mert gyönyörű órákat csinálnak és ha ránézek a kezemre, boldogsággal tölt el ez a pár centis remekmű. Voltaképp ékszer, illetve elegamciát is sugároz.
2021. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

7: egyrészt mert szép és elegáns, másrészt pedig sokszor kényelmetlen elővenni a telefont. Akár azért mert utcán nem szívesen vennénk elő a drága okostelefont, akár azért mert valamelyik táska/zseb mélyén van és sokkal könnyebb csak a karunkat felemelni és megnézni az időt.

Amennyiben okosórákról van szó (akár olyanról amiről ránézésre nem látszik hogy okos) úgy nem csak az "óra" funkciója miatt hordjuk, hanem telefonálásra, üzenet ellenőrzésre, zeneváltásra is tökéletes.

2021. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!