Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok a hajatokkal...

Mit csináltok a hajatokkal reggelente, amikor iskolába mentek?

Figyelt kérdés

Főleg középsulis lányok véleményére lennék kíváncsi. Nekem középhosszú,vékony szállú a hajam van,ami nemis egyenes és nem is göndör.Sajnos régebben mindig vasaltam a hajam és nagyon törik.Általában mindig egy copfba kötöttem,de már azt is unom.

Vajon ha minden este befonnám a hajam akkor törne a hajam?

17/l


2010. aug. 29. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hajvasalásra nem nagyon jut időm reggelente, szóval megfésülöm, vagy hátrakötöm hajráffal.

most hogy fufrut vágattam lófarokba fogom kötni, úgy hogy pár tincset elől hagyok (:

egyébként szinte minden nap kibontva hordtam, vagy fel volt tűzve a lenőtt fufrum :D de most eldöntöttem hogy változtatni fogok és nem hordom minden nap ugyanúgy :D:D 17/L

2010. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én mostanában oldalra fonom, így:


[link]


[link]

2010. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hát először kivasalom majd kicsit összeborzolom meg felfele nyomkodom h ne legyen lelapult. és ha jolsikerül akkor ugy hagyom. de vanamikor összefogom vagy elcsatolom a frufrum esetleg ilyen hajpántosgumi:)

16k

2010. aug. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azaz 16l xD
2010. aug. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
pont most vágattam hajat, olyat, amilyen Victoria Beckhamnek volt. ezzel csak annyi, hogy szárítás közben kell formázni. reggel kifésülöm, elöl a hosszabb tincseket meg a frufruszerű képződményemet (xĐ) kivasalom, hátul a "bubi" formát pedig úgy csinálom, hogy befelé göndörítem vasalóval, így kap egy íves formát. mindez kész 5 perc alatt.=)
2010. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
kor lemaradt, 6osztályosgimis 14/L
2010. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!