Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok a hajatokkal...

Mit csináltok a hajatokkal reggelente, amikor iskolába mentek?

Figyelt kérdés

Főleg középsulis lányok véleményére lennék kíváncsi. Nekem középhosszú,vékony szállú a hajam van,ami nemis egyenes és nem is göndör.Sajnos régebben mindig vasaltam a hajam és nagyon törik.Általában mindig egy copfba kötöttem,de már azt is unom.

Vajon ha minden este befonnám a hajam akkor törne a hajam?

17/l


2010. aug. 29. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, és ugyanilyen a hajam, és én is mindig felkötöm mostanában:D Már nem vasalom. Nem érdekel. Felkötöm, vagy hajpánt és kész.
2010. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Szerintem így még suli előtt, vagy az elején menj el fodrászhoz, és vágass bele valami jó formát, ami úgy néz ki jól, hogy se egyenes se göndör. Amúgy nekem is ilyen hajam van, és nekem sikerült megtalálni azt a középhosszú-tépett hajat, amivel ha nem csinálok semmit is nagyon jó:)
2010. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne fond be semmiképp, az is nagyon megtöri a hajat. Ismerősöm évek óta minden nap befonja a haját (több mint tíz éve), rettentően rondák a hajvégei.
2010. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mivel nekem rövidebb fazonú hajam van, nem tudom fölkötni, és amúgy sem szeretem úgy viselni. Rendszerint csak kifésülöm, de mivel sok hajam van és bármit is csinálok vele, összegubancolódik, ez nem kis meló. :D
2010. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én föltüzöm (bubit csinálok:D)v összekötöm ugy h oldalt ott hagyom a hajam és nem kötöm oda remélem értetted
2010. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

megfésülködöm és ennyi, nem kell nagyon formázni, elég rövid, az államig ér és nagyjából egyenes, a tetején feltűzök néhány tincset és már készen is vagyok

16L

2010. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én csak fésülködök, meg ha elaludtam valahol akkor levizezem. de általában normálisan beáll :)

17/L

2010. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ, hogy milyen kedvem van. Ha nem tetszik leengedve a hajam akkor felkötöm magasra. Van amikor simán csak kontyba felkötöm, hajpánt néha és szerintem ennyi. :D Szóval hangulatfüggő.. :D


16/L

2010. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan hajam van mint neked,csak nekem vastag szálú,és rettentő dús:/Ha kivasalom,akkor hamar begöndörödik,ha begöndörítem,akkor meg "kiugrik" belőle.Ja és iszonyat módon eltudom feküdni a hajam,reggel mikor felkelek úgy nézek ki mint a Soma:DNálam is hangulatfüggő,hogy csinálom meg,van hogy kivasalom az egészet,aztán feltűzök 2 tincset a fülem mögött,van hogy csak a frufrumat vasalom ki,a többi meg jó úgy ahogy van,de van olyan hogy csak feldobok egy hajpántot,vagy feltűzöm elöl/oldalt,aztán kész,nem szöszölök vele.Összefogni nem szeretem,mert nem áll jól.

16/L

2010. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hááááááát. akkor mosténmástmondok.:) Én kifésülöm vasalom úgy 3naponta kifésülöm tupírfésűvel betupírozom lakk szóval elég sokat foglalkozomvele.:)
2010. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!