Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Sokat foglalkoztok a...

Lányok! Sokat foglalkoztok a hajatokkal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen, sajnos túl sokat.mielőtt elmegyek otthonról, 30x átfésülöm, megigazítom, összekötöm , kibontom stb.hajmosásnál kb 1/2 órát.:)

és te?:)

2011. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen téren... samponon kívül semmi kencét nem rakok rá, nem festem, nem vasalom, de reggel fél órát csűröm-csavarom-kontyolom-fonom :) félhosszú sötétszőke egyenes hajam van amúgy, jól megvagyok vele :)
2011. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Igen. :D 5-6 féle kence hajmosáskor, utána beszárítás kivasalás. 2-3 naponta rávasalás. Nehéz. :S
2011. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kell, mert göndör, és ugyebár az igényli a legtöbb törődést. De büszkén felvállalom:D
2011. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nagyon :/ de muszáj,mert sokszor vasalom/sütöm de szeretném ha egészséges maradna.

sampon,balzsamok,pakolások,leave-in spray-k és krémek... rengeteg mindent kenek a hajamra,de mostanában próbálok minél kevesebbet.

2011. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lekopogom de nekem nagy szerencsém van a hajammal. Csak két baja van :) 1. kétnaponta mosnom kell mert gyorsan zsírosodik. 2. én hülye nyírttam bele fokozatosat és ha nem vasalom tiszta hülyén néz ki. :( De hát ez legyen a legnagyobb bajom, mert már kb 3 éve vasalom, minden nap és abszolút nem törik. van 1-2 hajszál eltörve de azt csak lenyisszantom, úgyhogy szerencsés vagyok hogy nekem nem törik :))
2011. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vasalom minden nap, 3naponta mosás+balzsam száritani nem szoktam, magától is megszárad. kb ennyi. meg fésülöm :D
2011. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szerdán és vasárnap mosok hajat, amúgy vékony száló hajam van, de sok. Amúgy megmosom, arra balzsam és ennyi. Reggelenként meg hát elég sokat küszködök vele, hogy megálljon ahogy én akarom. :/
2011. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 habibi ***** válasza:
hm.. hajmosáskor mindig használok valamilyen hajpakolást, aztán öblítőt, majd magától hagyom megszáradni, mert ha szárítom, akkor olyan vagyok mint akit megrázott az áram . Szétállós göndör (loknis) félhosszú gesztenyebarna hajam van,ami nagyon egészséges és nem vasalom és sütögetem össze-vissza csak néha pl. félévente 1X. Általában hetente 2X mosom, két napot szétengedve, aztán lófarok vagy fonás, de sokszor konty.
2011. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen rengeteget. Ez a kedvenc 'testrészem' magamon, ennyi törődést semelyik másik nem kap:) Hosszú, göndör, nehezen kezelhető, de megéri küzdeni vele.
2011. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!