Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltek ruhákat többségében...

Rendeltek ruhákat többségében vagy inkább üzletekben veszitek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta az olaszországi, spanyolországi üdüléseken veszem.

50-70%-os akciókban olyan ruhákat veszek, hogy megszólítanak ez honnan van?

Természetesen ezek az árak töredékei a magyar áraknak.

50-70 ezres sportcipőket megveszek 20 és 10 ezer alatt.

Itthon rablás ami megy, tucat rongyokért.

2021. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Általában rendelek, mert a mostani fast fashion felhozatal nem igazán tetszik. Legalábbis tegnap is végigjártam a Westendet, és kb. semmi sem nyűgözött le, míg online elég jó dolgok szokták megfogni a tekintetemet - illetve sok boltnak az online kínálata sokkal szélesebb és jobb mint az üzleti, így van, hogy üzletbe rendelek, próbálok és ha nem tetszik vagy nem jó a méret, egyből cserélem.


Ezen kívül még turizni is szeretek, de mostanában a régi kedvenc turkálóim felhozatala nagyon gatyi, szakadt, silány minőségű és még emelett drága is lett.


Fehérneműket pedig csak kínaiba veszek, mert bár nem azt mondom, hogy nem tudnék kiadni 12 ezret egy melltartóért, de ennyiből kínaiba sokkal szebb fazonokat, sokkal színesebbeket veszek negyed ennyiért se. Szintén tegnap láttam, hogy hiába voltam Triumph-ba, Intimissi-be, és Tezenisbe, mind ugyanolyan csipkét használnak, mindegyiknél ugyanolyan fazokon vannak és ugyanúgy van ezer darab sima, mintamentes semmi extra fekete fehér és bézs színű átlagos agyonpushup-olt vassal tömött melltartó.

2021. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Üzletbe veszek. Én tartom a szokást a régit. Mindenki ma rendelni akar, az nagyobb pénz kidobas, szerintem.
2021. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is rendelek többet inkább,han nem jó,akkor visszaküldöm.

Legtöbbet About you oldalról szoktam rendelni.

2021. jún. 13. 09:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Első igen,nagyon elszálltak az árak...
2021. jún. 13. 09:27
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Főleg üzletekbe. De van amit csak rendelni lehet.

Amúgy nem igazán értem, hogy itthon drága lenne a ruha, cipő. Mielőtt nem volt covid, sok külföldi azért is jött Budapestre, hogy bevásároljon.

2021. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Általában rendelek,de tudom a méretem mind a két márkánál,ezért nem kell cserélnem.Boltban is szoktam,mert soknolyan can ami tetszik,de azt csak boltba szállítjak.Cipőt,fehérneműt mindig boltban.Illetve,most rendeltem,mert nem találok sehol olyan melltartót,ami csak sima anyag,szebb,nincs benne semmi.Nem hordok amúgy melltartót,de van olyan felsőm,ami alá kell,és csak az ilyet tudom elviselni.
2021. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Turizok vagy rendelek, újabban az üzletekben nem tetszettek a dolgok.
2021. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendelni szoktam, fast fashion uzletekbol... neha korulnezek hasznaltruha elados oldalakon (pl remix, swappis)
2021. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendelni szoktam külföldi alternatív/dark márkák webshophából. Esetleg ilyen témájú facebookos adok veszek csoportokból vásarolok ha találok valamit ami a méretem és tetszik is (nagyon vékony vagyok, emiatt nehezebb használtan nekem tetsző és méretileg is jó dolgokat találnom)
2021. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!