Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig tartjátok, ,...

Hány éves korig tartjátok, , gáznak" a szülővel való vásárlást?

Figyelt kérdés

Szóval nekem egyszerűbb pl. anyukámmal, mert ő jobban ért a ruhákhoz, anyagokhoz akár külső meglátásra is, és biztosabban érzem magam ha valaki még meg is erősíti hogy az adott ruha valóban jól áll. Tehát vele biztosabban érzem magam, mintha a haverjaimmal vásárolnék, amire még nem volt példa.

Tehát hány éves korig tartjátok ,,cikinek", míg valaki az anyjával vásárol? (főleg fiúknál)


Köszi a válaszokat, 14/F


2010. aug. 24. 21:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi "gáz".Én pl csak apummal szeretek vásárolni,humoros,türelmes,és tudja mi kell nekem.Mindig ő találja meg nekem a legjobb rucikat!:PP Én imádok vele vásárolni,és még soha nem gondolkoztam el azon gáz-e. :DD

Ők a szüleid,nem valami földönkívüliek,igazán nincs mit szégyellni bennük,hiszen belőlük vagy...Ha őket szégyenled magadat is szégyenled.(Az én véleményem szerint).

XRáhelX

2010. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Csajok gyakrabban mennek el együtt vásárolni mint a fiúk. 17 éves vagyok és a legtöbb fiú osztálytársam az édesanyjával vásárol. (és ez a menő réteg, mielőtt azt hinnéd... :) Szerintem ha csak fiúk plázáznak és vásárolgatnak órákon át az gázabb. :D
2010. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Anyu sokszor jön velünk, pedig 19 éves vagyok, most megyek egyetemre. Utána valószínűleg egyedül, vagy barátnőimmel fogok vásárolni. De eddig szinte mindenhova jött velünk, általában ő is fizetett. Nem gáz szerintem. Sőt pár év múlva sem tartom cikinek.
2010. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

hello

én azért szeretek inkább vele menni mert a "barátaim" osztálytársaim sajna nem valami pénzesek..hát ezvan:S és ha bejönnek velem olyan szarul érzem magam hogy én veszem a drága cuccokat szegényem meg nézi de én szeretszolgálat és bank sem vagyok és ezért sajna nem engedhetem meg hogy vegyek neki is meg meg sem akarom ezzel sérteni...

2010. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!